Problem z instalacją karty grafiki

witam…jesten nowy tu na forum…chciałem sie tylko spytac o jedną kwestię i poprosić o porady …mam nadzieje ze mnie nie zignorujecie i nie krytykujcie mnie tak na dziendobry…bo ja niezabardzo znam sie na kompach wiec chce zasiagnąć porady osób bardziej doswiadczonych…Więc przejdzmy do sedna sprawy…chcąc zreanimowac mojego kompa ze starą plyta ze zlączem agp przesiadłem się z geforce fx 5200 na Gainward GeForce 7600 GS wlasnie taką jak ta podana w linku obok --> TUTAJ <-- przyjrzyjcie sie jej i ozbaczycie na koncu tej karty takie wejscie na dodatkowe zasilanie (chyba)… i jest do tego kabelek …o taki :

KLIK

KLIK

KLIK

i właśnie z tym kablem mam kłopot bo w instrukcji pisze po angielsku costam zeby ten kabel podlaczyc do karty itd niezabardzo rozumiem co tam pisze :stuck_out_tongue: … czarną końcówkę trzeba wpiąć do karty a te dwie…no właśnie … co trzeba wpiąć w te dwie takie same końcówki tego kabla? pasuje tam tylko wejscie od zasilania takie jak do dysku twardego, cdromu …tyle ze ja mam tylko jedną taką wtyczke wolną bo reszta jest zajęta…czy mam wpiąć tylko jedną ? czy moze odłączyc jeden z czytników dvd (mam dwa) i wpiąc wtedy dwie wytczki do tego kabelka czy moze całkiem coś innego? … PROSZĘ O PORADĘ !!

wymień.

nie zaszkodzi spróbować.

jednak bez nowego zasilacza nie próbuj

chyba że chcesz skończyć tak

Zapoznaj się z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Proszę też poprawić bardzo liczne błędy językowe

Czarną wtyczkę podłączasz do gniazda zasilania karty,do jednego z molexów wpinasz wtyczkę molex bezpośrednio od zasilacza,drugi molex zostaje wolny.

Zasilacz może być do wymiany - zrób mu test,link.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9809

ok dzieki za porady…zasilacz niedlugo i tak do wymiany…ale powiedzcie czy nic sie nie stanie przez to ze ze uzywam tej karty bez wpiętego tego kabelka?

SmoQ

Byłeś o coś proszony.

Zasilanie ma być podpięte do karty.