Problem z instalacją karty TV

Witam,

Mam mały problem z kartą tv produkcji mediona. Podłączam ją do kompa(znaczy do mobo), potem podłączam kabel zasilający, zamykam bude itp. i włączam kompa a tu czasem dochodzi do okienka logowania windowsa i zamiera,(znaczy, nic się nie dzieje) albo monitor nie dostaje sygnału od kompa :frowning: Z góry dzięki za pomoc :wink:

medion produkuje marnej jakości karty więc nie ma się co dziwić, że są z nimi problemy. radzę reklamować jeśli jest na gwarancji, rozumiem, że to karta graficzna ?? karty tv nie mają dodatkowego zasilania…

Masz możliwość sprawdzenia tej karty na innym slocie ?? lub na innym komputerze ??

a konkretnie ??

Złączono Posta : 2 Wrzesień 2007, 15:53:38

rozumiem, że chodzi o KARTę TV nie graficzną.

a widziałeś kartę tv z dodatkowym zasilaniem ?? bo ja nie chyba że to jakiś wymysł Mediona…

No niestety wymysł mediona, złapałem okazyjnie za darmo od kolegi bo on w ogóle nie używał więc wziąłem :wink: Jest dodatkowe zasilanie pod 4 pin-y.

a następnie kolega pisze o 4pinowym kabelku zasilania, i jak to się ma do zasilania podłączanego do obudowy, sprawa nie jest jednoznaczna, autorze postu to jest tuner tv czy karta graficzna…

jaki to model ?? jeżeli to tuner podłącz do innego złącza PCI.

Karta TV = tuner, chyba oczywiste. Podłączałem już do innych PCI-eków. Nic nie dało rady.

spróbuj przeinstalować system, powyjmować inne urządzenia ze złącz PCI jeśli masz, być może jest konflikt przerwań, pogrzeb w BIOSIE w kontekście przerwań.