Problem z instalacją Leadtek WINFAST TV2000XP EXPERT

Mam problem z zainstalowaniem sterowników do tej karty TV.Komputer znajduje nowe urządzenie lecz gdy instalują się sterowniki komputer się zawiesza,próbowałem kilka razy i cały czas to samo,wie ktoś skąd ściągnąć jakieś sterowniki które zadziałają z tą kartą,a może jest inna przyczyna takiego zachowania?

A system masz jaki.

Zrób porządek po oprogramowaniu karty w systemie.

Zmień slot PCI dla karty,unikaj pierwszego PCI.

Mam XP SP2.Przed każdą próbą instalacji przywracałem obraz dysku zrobiony przed zamontowaniem karty.Spróbuję jeszcze zmienić slot PCI na inny.

Sory że of topic, ale co jest takiego na pierwszym slocie PCI że trzeba go unikać.

ja miałem w 1 slocie PCI już 3 karty rozszereń telewizyjną, dzwiękową, FireWire i jakoś wszystko działało tak samo jak na innych slotach.

Więc wiedząc że czytają to inni ludzie prosze o uzasadnienie dlaczego unikać 1 slotu PCI

Pomogła zmiana na inny slot PCI,na pierwszym slocie bez problemu działała mi karta dźwiękowa i sieciowa,czy tylko telewizyjne nie chcą działać na pierwszym slocie jest w tym jakaś zależność?

Często płyta główna przydziela zasoby systemowe takie same dla portu AGP jak i I PCI (port przeznaczony dla karty grafiki PCI) licząc od AGP,wobec tego może być problem z urządzeniem które jest tam wpięte,ponieważ wyższy priorytet ma port AGP jeśli chodzi o zasoby systemowe,zdarza się również że obsadzając I slot PCI komputer może się nie uruchomić lub może nie działać karta grafiki(konflikt przerwań/inne) - oczywiście nie jest to zasadą i wszystko zależy od płyty i jej biosu.