Problem z instalacją Macromedia flash player 8

Otóż jak chce zainstalować Macromedia flash player 8 to pyta się mnie czy zainstalować ActiveX, obojętnie co dam (yes/no) kopiuje jakieś pliki i pisze że program został zainstalowany, mimo że to nieprawda.

Próbowałem już go zainstalować na wiele sposobów, przez www producenta, z płyty niezbędnika… i bez skutku

Chcę go zainstalować, ponieważ jest mi potrzebny program do otwierania plików .swf - jeżeli niewiecie co moge zrobić to przynajmniej podajcie jakiś program który też obsługuje ten format.

Usuń starą wersje.

Ściągnij na dysk wersje 9:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=293

Zamknij przeglądarki i wszystkie inne programy.

Instaluj i musi wsio grać.

Sprawdź czy w przeglądarce masz odblokowane animacje flash.

Niemam starej wersji(tylko pisze, że zainstalowało)

To samo co z 8 (kopiuje pliki jakby przygotowywał je do instalacji i nagle instalator się wyłącza)

Zamknięte wszystko było.

Nie gra

Na stronach www animacje flash mi działają, tylko że niemoge zainstalować MFP 8 (ani 9)

Wszystko zaczeło się kiedy moja siostra coś zainstalowała(wiem że w komplecie tego co instalowała był toolbar yahoo, którego mam do teraz bo niemoge go odinstalować)

lolly mi sie wydaje że jednak zainstalowałeś :stuck_out_tongue:

To jest tylko plugin do przegladarek.

Go w systemie wcale nie widać.

Skoro animacje są odtwarzane to wszystko jest ok.

No ok ale mi chodzi o to aby zainstalować mfp do grania gry w formacie .swf, które mam na kompie.Przed formatem ładnie pięknie się instalował macromedia flash a tera się niechce zainstalować(pamiętam też, że miałem w dodaj/usón programy macromedi flash 8 a teraz niemam mimo że instalowałem z tej samej płyty).

Otwieraj te gry w Internet Explorer (poziom bezpieczeństwa daj na niski) i będą chodzić :smiley:

Ok dzięki, otwieram w operze i wszystko gra :wink: