Problem z instalacją MediaWiki

Może mi ktoś powiedzieć jak mam zainstalować MediaWiki :?: Ściągnąłem sobie to [link]

Wrzuciłem wszystko na server i mi takie coś wywala:

Warning: require_once(./includes/WebStart.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/freehost/t/a/taex/www/index.php on line 4


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './includes/WebStart.php' (include_path='.:') in /home/freehost/t/a/taex/www/index.php on line 4

Sprawdzałem pliki jakie są niby jest plik install ale bez rozszerzenia :?

Jak mam to zainstalować :?:

Funkcja require_once() jest odpowiedzialna za dodanie jakogoś pliku (podobnie jak include()), tylko jest to w tym przypadku konieczne (przy include() nie wywalałby takiego błędu).

Wygląda na to, że brakuje jakiegoś pliku.

Przetestuj ten skrypt na localhoście, polecam KrasnalServ lub pobierz go z innego źródła.

zainstalowałem z innego źródła i mi wywala:

Warning: require_once(./includes/WebStart.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/freehost/t/a/taex/www/index.php on line 4


Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required './includes/WebStart.php' (include_path='.:') in /home/freehost/t/a/taex/www/index.php on line 4

Jak mam to w końcu zainstalować?

odświeżam temat. Mam dokładnie ten sam problem i już od ponad 3 tygodni nie mogę go rozwiązać. BArdzo proszę o pomoc.

Do takich rzeczy zakłada się nowy temat :expressionless:

Po co? Zeby dublowac?

Jak możesz daj linka…

Podczepię się pod temat, bo mam również problem z instalacją MediaWiki.

Jak wchodze w mojadomena/config/index.php to przekierowuje mnie na mojadomena:2222 (a tam mam logowanie do mojego direct admin)