Problem z instalacją Most Wanted


(Wojtas1993) #1

Na wstępie zaznaczam że mam LEGALNĄ wersję gry.

Kiedy instaluję NFS Most Wanted to gdy wpisuję kod pokazuje się komunikat że podałem błędny kod :evil:

Wcześniej wszystko było OK... Czy ktoś może wie co można na to poradzić? Może zcrackować...


(D@widoS) #2

Nie ma takiej opcji aby nagle Ci cd-key nie pasował skoro wcześniej nei było problemów :stuck_out_tongue: Czyli są dwa wyjścia: źle wpisujesz albo masz pirata. I jeszcze głupio się pytasz czy użyć keygena... Chcesz to użyj, tylko to jest nie legalne.


(Wojtas1993) #3

Jak nie legalne jak mam płytę oryginalną? (do neo dostałem... :mrgreen: )


(ThEnemy) #4

Sprawdź, może zamiast O wpisujesz 0 (albo na odwrót) albo przestawiasz przez przypadek cyfry (zdarza się. Sam byłem świadkiem jak znajomy wpisywał pół godziny kod do gry, bo mu się cyferki pogmatwały :smiley: :stuck_out_tongue: )... Jeśli wszystko wcześniej działało to NIEMOŻLIWE żeby teraz nagle przestało.


(Seba86mu) #5

Mam dla Was taką małą ciekawostkę. W oryginalnych kluczach licencyjnych nie występuje NIGDY litera O (jak Ola). Jeśli już, to jest to 0 (zero), chociaż i to bardzo rzadko :slight_smile:

Właśnie dlatego nie stosuje się O (jak Ola), żeby nie dochodziło do pomyłek.


(ThEnemy) #6

Hmm :o ... Tyle razy wpisywałem różne klucze i nawet nie zauważyłem, że tam nie ma literki O (dopiero teraz sprawdziłem i rzeczywiście, w żadnym kluczu nie uświadczysz O ). Ciekawa ta ciekawostka :stuck_out_tongue: :slight_smile: .

No, nie przesadzajmy. 0 występuje w kluczach nie rzadziej niż np.litera Z :stuck_out_tongue: :wink: .


(Razor 9) #7

jaki tan kod

//


(Sebos99) #8

Nie kombinuj z crackami tylko skontaktuj się z producentem/ dystrybutorem firmą Electronic Arts. Opisz im problem. Moim zdaniem jeśli klucz wcześniej działał to po prostu teraz go źle wpisujesz.