Problem z instalacją neostrady

I taka jest chyba prawda. Nie jestem za bardzo w temacie połączeń sieciowych więc pytam czy mając np. taki router

http://www.allegro.pl/item167867845_smc_networks_router_adsl_neostrada_nowy_w_wa_fv.html

połączenie następuje natychmiast po zalogowaniu.

Pytam dlatego gdyż na pasku bocznym mam gadżet sprawdzający pogodę i pocztę. Teraz pasek załączam z łapy po uprzednim włączeniu neta. Nie moge mieć paska w autostarcie bo zaraz po odpaleniu “wrzeczczy” Gmail o neta.

Witam.

Tak , jeśli podłaczysz go przez ethenet, kiedy włączysz kompa, neta już będziesz miał :slight_smile:

Też się na tem routerek skuszę bo jest tani, a liveboxa oddam bo to hłam .

Ale gdy kupie royter to już nie będe musiał wgrywać żadnych sterów do neo?

Nie, należy tylko skonfigurować router.

tj . podać dane które masz od TP sa :slight_smile:

witam, a ja nie mogę wypakować pobranych ze strony TP sterowników - pojawia się komunikat że nie jest to prawidłowa aplikacja systemu Win32

o co chodzi?

Wykonałem krok 1 i 2 z instrukcji instalacji i przy trzecim zaczyna si e ten problem

  1. Pobierz plik sterownika ze strony.

  2. Skopiuj plik w wybrane miejsce na dysku twardym.

  3. Rozpakuj plik do dowolnej lokalizacji

:frowning:

Michał

Niedawno instalowałem ten modem co prawda na XP, ale może spróbuj. Sterowniki ściągnąłem z jakieś strony (pierwsze mi nie działały).

Wrzuciłem je na swój serwer, w środku masz instrukcji z obrazkami. Zainstalowałem i utworzył się skrót w menu, tam wpisałem swoje dane i modem ruszył bez problemu.

a mi zawsze ten sposób działa na Viście: