Problem z instalacją NFS most wanted

Mam problem przy instalacji NFS MW:

Gdy prubuje go zainstalować wyskakuje mi błąd ze Dajrekt-X nie skopiował pliku jakiegoś tam. Prubowałem zainstaowac samego DX z karzdej płyty jaką mam ale zawsze wyskakuje mi ten sam błąd.

Co mam zrobić

a oryginał??

No mam nadzieje że tak wygląda jak oryginał więc TAK.

Muszę robic reistalke windowsa?

?? Dobra nie wnikam już czy w końcu jest to oryginał czy nie. Zrób tak:

1)Skopiuj wszystkie pliki z płyty do jakiegoś folderu

2)Po skopiowaniu skasuj pliki z folderu z directem (który jest w skopiowanych plikach)

3)wklej do folderu z directem jakiegoś nowe directa (najlepiej ściągnij z internetu jakąś nową wersję).

4)Zainstaluj grę z dysku twardego.

JAk można nie wiedzieć czy się kupiło orginała czy pirata…

Odinstaluj dx`a > przeszyść rejestr > ponowna instalacja wersji 9.0c

Można i pewnie tak jak powiedział Błażej , ale miałem ten sam problem z Fifą 07 i mój sposób pomógł.

jak sie kupuje na bazarze to mozna nie wiedzieć :stuck_out_tongue:

ja nie rozumiem o co wam biega czy ktos ma oryginala czy nie. Ja np prawie wszystko mam pirackie i tyle. Mnie interesuje kto z was ma oryginalnego windowsa bo ja akurat wsrod swoich kolegow nie znam takiej osoby!

robson114 :x .

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php to się kłania.

Nie kupiłem go na bazarze tylko “kolega kolegi” potrzebował kasy no to kupiłme za 30 zeta. Wygląda jak oryginał wiec niewiem.

Mam oryginalny Windows 98 za 350 zł. Czy mogę zaliczyć się do grona Twoich kolegów? Teraz na poważnie pytam: czy ktoś wie w jaki sposób można odpalić pod tym systemem grę Need For Speed Carbon Demo?

123456 , a zgodność próbowałęś ustawić?

Grę za którą kolega zapłacił 110zł, sprzedał za 30zł :lol:

Coś mi się wieżyć nie chce :roll:

Napisałem wyżej, że mam oryginalny Windows 98 za 350 zł. Czy mogę zaliczyć się do grona Twoich kolegów? Teraz na poważnie pytam: czy ktoś wie w jaki sposób można odpalić pod tym systemem grę Need For Speed Carbon Demo?

Ty odpowiadasz mi, że mam ustawić sobie tyb zgodności z Win 98

Taka funkcja w Window 98 nie istnieje. Słowem pomyliłeś się kolego. Może napiszesz na studiach tryb zgodność w Windows 98 z Windows XP . Jeśli to wymyślisz zarobisz multum “kasy”.

123456

nie chce Cie martwic ale NFS MW ani NFS C nie chodzi na windowsie 98 :stuck_out_tongue:

i nie pojdzie :slight_smile:

ja tylko nie rozumiem jak można mieć jeszcze 98 windowsa przeciez to jest MARTWY system tego sie już nie stosuje XP to podstawa a jak nie to vista :]