Problem z instalacją NFS most wanted

(Ogrzyslaw) #1

Mam problem przy instalacji NFS MW:

Gdy prubuje go zainstalować wyskakuje mi błąd ze Dajrekt-X nie skopiował pliku jakiegoś tam. Prubowałem zainstaowac samego DX z karzdej płyty jaką mam ale zawsze wyskakuje mi ten sam błąd.

Co mam zrobić

(Arekdbz) #2

a oryginał??

(Ogrzyslaw) #3

No mam nadzieje że tak wygląda jak oryginał więc TAK.

Muszę robic reistalke windowsa?

(Kriss91) #4

?? Dobra nie wnikam już czy w końcu jest to oryginał czy nie. Zrób tak:

1)Skopiuj wszystkie pliki z płyty do jakiegoś folderu

2)Po skopiowaniu skasuj pliki z folderu z directem (który jest w skopiowanych plikach)

3)wklej do folderu z directem jakiegoś nowe directa (najlepiej ściągnij z internetu jakąś nową wersję).

4)Zainstaluj grę z dysku twardego.

(Błażej) #5

JAk można nie wiedzieć czy się kupiło orginała czy pirata......

Odinstaluj dx`a > przeszyść rejestr > ponowna instalacja wersji 9.0c

(Kriss91) #6

Można i pewnie tak jak powiedział Błażej , ale miałem ten sam problem z Fifą 07 i mój sposób pomógł.

(_Sylwan_) #7

jak sie kupuje na bazarze to mozna nie wiedzieć :stuck_out_tongue:

(Robson1141) #8

ja nie rozumiem o co wam biega czy ktos ma oryginala czy nie. Ja np prawie wszystko mam pirackie i tyle. Mnie interesuje kto z was ma oryginalnego windowsa bo ja akurat wsrod swoich kolegow nie znam takiej osoby!

(Krzychuu) #9

robson114 :x .

http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php to się kłania.

(Ogrzyslaw) #10

Nie kupiłem go na bazarze tylko "kolega kolegi" potrzebował kasy no to kupiłme za 30 zeta. Wygląda jak oryginał wiec niewiem.

(Banasiak Jerzy) #11

Mam oryginalny Windows 98 za 350 zł. Czy mogę zaliczyć się do grona Twoich kolegów? Teraz na poważnie pytam: czy ktoś wie w jaki sposób można odpalić pod tym systemem grę Need For Speed Carbon Demo?

(Krzychuu) #12

123456 , a zgodność próbowałęś ustawić?

(Błażej) #13

Grę za którą kolega zapłacił 110zł, sprzedał za 30zł :lol:

Coś mi się wieżyć nie chce :roll:

(Banasiak Jerzy) #14

Napisałem wyżej, że mam oryginalny Windows 98 za 350 zł. Czy mogę zaliczyć się do grona Twoich kolegów? Teraz na poważnie pytam: czy ktoś wie w jaki sposób można odpalić pod tym systemem grę Need For Speed Carbon Demo?

Ty odpowiadasz mi, że mam ustawić sobie tyb zgodności z Win 98

Taka funkcja w Window 98 nie istnieje. Słowem pomyliłeś się kolego. Może napiszesz na studiach tryb zgodność w Windows 98 z Windows XP . Jeśli to wymyślisz zarobisz multum "kasy".

(Kkorniak) #15

123456

nie chce Cie martwic ale NFS MW ani NFS C nie chodzi na windowsie 98 :stuck_out_tongue:

i nie pojdzie :slight_smile:

(_Sylwan_) #16

ja tylko nie rozumiem jak można mieć jeszcze 98 windowsa przeciez to jest MARTWY system tego sie już nie stosuje XP to podstawa a jak nie to vista :]