Problem z instalacja nvidia ge force 6600

(Magdalenasmektala) #1

mam pytanie czy jezeli instaliujemy na nowo invidie nalezy wyciagnac karte graficzna z komputera za kazdym razem czy wystarczy tylko plyta, bo jezeli tylko plyta to mam problem, moj komputer jest po zainstalowaniu na nowo visty i troche w nim jest pomieszane, chcialam na nowo zainstalowac nvidie , odinstalowalam tamta i jak instaluje na nowo to komp odbiera to odwroptnie i ustawia mi grafike jak bez invidi-smieszne a jak ja odinstaluje to z powroten sa parametry invidi najlepsze ze tamta invidie odinstalowalam i nie ma nic a komputer chodzi na parametrach invidi, jest tylko karta graficzna, bylabym wdzieczna o porade,

i jeszcze jedno czy nalezy robic kopie zapaasowa acera jezeli ma sie plyte instalacyjna windowsa, jaka jest roznica?

(Mlajtner) #2

-po instalacji sterowników trzeba ręcznie dopasować rozdzielczość i odświerzanie monitora...

--jeżeli o to chodzi...

-w ikonce sterownika powinny być te opcje

-ale najlepiej żeby ktoś kto się zna pokazał wszystko bezpośrednio...

(Magdalenasmektala) #3

dzieki ogolnie komp chodzi dobrze , ja nie moge niczego zmieniac bo nie mam zainstalowanej nvidi, tylko karta graficzna w komputerze a jak zainstaluje przez plyte to komp chodzi jak bez karty i wyswietla wtedy tylko jeden monitor, dziwne ale dzieki za podpowiedz

(kazek31) #4

Jeżeli masz zintegrowaną kartę graficzną z płytą główną to najpierw musisz ją wyłączyć w biosie a następnie zainstalować kartę graficzną nvidi i dopiero w tedy instalować sterowniki.

(Yamaha503) #5

Ja zawsze po formacie tak instaluje:

-stery do mobo i chipu (głos, usb itp.)

-sterowniki do grafiki

-direct 9.0c

-programy

(Magdalenasmektala) #6

czarna magia z tym wylaczeniem karty w biosie, nie wiem czy mam zintegrowana ja jak instaluje windowsa to nie ustawiam sterownikow niczego tylko wladam plyte kilka razy next i to wszystko