Problem z instalacją oprogramowania windows 7 64 bit

Czy zrobiłeś wszystko tak jak trzeba, czyli rozpakowałeś obraz i dopiero wtedy przerzuciłeś pliki, które otrzymałeś po rozpakowaniu, na pendrive?

Chodzi o to, żeby mieć dostęp do plików w ten sposób, w jaki są one widoczne po nagraniu obrazu ISO na płytę i włożeniu płyty do napędu, np. poprzez 7-Zip, WinRAR, albo inne tego typu programy. Wówczas prawy przycisk myszy na obraz ISO - opcja typu " wypakuj, rozpakuj" (w przypadku bezpłatnego 7-zip , prawy przycisk myszy na ISO - 7-zip - i np. opcja Wypakuj do “nazwa folderu”" - ja używam zwykle tej opcji, bo tworzy folder o nazwie obrazu ISO i tam wypakowuje).

http://www.techit.pl/Artykuly/Instalacj … ,3908.html

Czy jeżeli włączysz normalnie komputer, to gdy włożysz płytę do napędu to jest ona normalnie wykrywana w Windows?

A jak masz ustawione w BIOS? format-systemu-win7-t483156.html#p3045204

Skoro używasz pendrive, to pierwszym urządzeniem bootującym powinno być removable device w BIOS.

robię wszystko jak należy, ale nie wiem w czym tkwi problem

Nie odpowiedziałeś na pytanie ,czy pod Windows 7 płytka w napędzie jest widziana i czytana (i czy możesz np. sobie skopiować całą jej zawartość do jakiegoś folderu na dysku)?

No i dodatkowe pytanie, czy ten pendrive instalacyjny nie startuje też na innym komputerze? Czy ustawienia w BIOSie (co do startu z USB) są właściwe? Może spróbuj na innym pendrivie.

Ja instalowałem Windows 7 Professional (chyba 32-bitowy) z pendrive i było OK.