Problem z instalacją pliku pobranego z internetu

Często pobieram różne darmowe programy z naszej stronki, ale większości z nich nie mogę zainstalować. Wyskakuje mi taki oto błąd:

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/bd4e8b12208586bf

Dzieje się tak, gdy już pobiorę plik z pomocą tego menedżera pobierania, czy jak to się nazywa :-). Wtedy nie ma polecenia zainstaluj i po zakończeniu pokazuje się powyższy komunikat. Muszę się przyznać, że namieszałem z profilami i jest jakaś masakra w folderach, ale czy da się to jakoś odwrócić? Jest to bardzo nie wygodne. Nie próbowałem z innymi stronami, ale z innym profilem na komputerze. Wtedy czasem się udało, a czasem też był taki błąd.

Zobacz konfigurację swojego menadżera pobierania.Czy nie kasuje plików usuniętych z listy,ma usunąć tylko zadanie pobierania a nie fizycznie plik z dysku.

Jeśli stronę DP masz na myśli pisząc o “naszej stronki” to lubisz utrudniać sobie życie. Po prostu ochrona Twojego komputera jest mądrzejsza od Ciebie i kasuje/blokuje ten szkodliwy plik zanim go uruchomisz.

Nie pobieraj za pomocą “tego menedżera pobierania” tylko zaloguj się na stronie lub pobieraj z linków bezpośrednich - po prawo na stronie, szare pole.

 

Widzę, ze nie masz pojęcia w czym jet wątek.

@Cedar: Dzięki, pomogło.