Problem z instalacją programów

Zrobiłem partycje dysku kilka dni temu a teraz niemoga zainstalowac hp, itunes i innycg wyskakuje mi coś takiego podczas instalacji AN error occurred during the installation of assembly Microsoft. VC80. CRT, version = 8.0.50727.4053, type = win 32 publickeyToken = 1fc8b3b9a1e18e3b, proces orArchitecture = x86. Please refer to help and Support for more information HRESULT : 0x800736FD co mam robić system to vista home

Zainstaluj to

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Ins … 12255.html

wyskakuje mi ze ta aktualizacja niema zastosowania do tego systemu

System zaktualizowany ?

Wystąpił błąd podczas instalowania zestawu 'Microsoft.VC80.CRT

___________________________________________________________________________________________________

http://forum.cdaction.pl/index.php?showtopic=59767

tak zaktualizowany, partycje zrobiłem zapomoca erecowery niemam plytki wiec co mam zrobic???

Dodane 03.12.2009 (Cz) 23:42

zrobilem to i wyskoczylo mi ze funkcja ochrona zasobów systemu windows nie może uruchomić uslugi naprawczej

uruchomiłem z uprawnieniami administratora i wlasnie wyskakuje mi że funkcja ochrona systemu windows nie może uruchomić uslugi naprawczej

Wejdź w usługi przez:PPM na pasku zadań->menadżer zadań->zakładka usługi->na dole kliknij “usługi”->otworzy się nowe okno,w którym odszukaj “instalator Windows”->PPM na “niego”->właściwości->podaj jaka jest ścieżka do pliku wykonywalnego i jaki jest ustawiony tryb włączenia,powinien być ręczny lub automatyczny.

BTW.W Viście naprawę plików systemowych przez sfc/scannow wykonuje się bez płyty w napędzie :wink: .

C:\Windows\system32\msiexec /V jest ustawiony ręczny

Visty na oczy nie widziałem :smiley: .

Zacytowałem informacje znalezione w internecie.

mateuuu jeśli naprawa się powiedzie prześledź co instalowałeś, bo wśród tego powinien być winowajca, a dużo tego chyba nie było skoro instalowałeś kilka dni temu.

Jeśli nie ma nic podejrzanego, to może oznaczać, że ze sprzętem dzieje się coś złego (pamięć albo dysk), bo nie jest normalne (pomijając wirusy lub tym podobne świństwo), że po kilku dniach od instalacji tak same z siebie nie modyfikują się pliki systemowe.

Ps.: A może faktycznie komputer jest czymś zainfekowany.

program nic mi nie pokazuje avast a partycje zrobiłem bo mi program sie rozsypał po aktualizacji Mozillia niewiem co robić znowu partycje a jak to nic nieda

W sumie nieważne czemu reinstalowałeś system.

Ważne może być coś z tego co instalowałeś po reinstalacji.

Robiłeś to ?? :

Wpisz w pole wyszukiwania Menu Start:regedit->otwórz rejestr i sprawdź czy istnieje wpis który podam poniżej,cytuję kolesia,który borykał się z podobnym problemem:

Jeżeli istnieje ta wartość to zaczynają mi się kończyć pomysły.

Ewentualnie przeskanuj jeszcze na wszelki wypadek tym skanerem,zrób pełny skan wszystkich partycji,tylko czy nie wyskoczą problemy z instalacją !?

Tak się zastanawiam cały czas,pisząc że zrobiłeś partycje masz na myśli to że stawiałeś system na nowo z płyty Recovery,tak ??Czy te płyty były dodane oryginalnie czy musiałeś sobie je zrobić po pierwszym uruchomieniu sprzętu?Możesz podać czy jest to laptop czy stacjonarny i jak marka.

acer robiłem z tej ukrytej partycjie recovery laptop

Dodane 04.12.2009 (Pt) 21:27

istnieje wczoraj jeszcze instalowało mi jakies mala programy niektóre dzis nawet skanera do wirusów niechce

Zaczynam myśleć że albo podczas stawiania systemu z Recovery doszło do jakiś błędów albo złapałeś infekcję,może zanim przejdziemy do innych metod to spróbuj dwóch rzeczy,uruchom kompa w trybie awaryjnym (podczas uruchomienia wciśnij F8),w tym trybie spróbuj wykonać sfc/scannow,ewentualnie spróbuj zainstalować antywirus i zrobić skan.Jak nie pójdzie to mam jeszcze jeden pomysł,tylko czeka Cię pobranie większego pliku ale o tym za chwilę,jak dasz znać czy udało się coś zrobić w trybie awaryjnym.Kiedy stawiałeś system na nowo ??

nie dziala program nic nie wykrywa a jak naciskam sfc/scannow to wyskakuje mi dalej funkcja ochrona systemu windows nie może uruchomić uslugi naprawczej