Problem z instalacja programu

mam taki problem ostatnio instalowalem program sekretnik i uzywalem go chowajac sobie foldery przed wscipskimi i zapomnialem hasla wiec nie moglem sie dostac do folderu i nie moglem tez go usunac bo potrzebne jest haslo. Wiec usunalem go recznie z startu prawym myszki usun i z program files tez recznie pytanie brzmi Jak moge znowu go zainstalowac bo nie moge tego zrobic :shock:

jak mozesz wzuc dokladnie jaki blad wyskakuje niby przy tej instalacji

przydaly by sie wieksze konkrety

Racja szfagier!!

salmooo

…zawsze wpisuj dokładną treść komunikatów…

Jeśli chcesz zainstalować ten program jeszcze raz, usuń wszystkie klucze z rejestru dotyczące tego programu. Na BANK pomoże !!

Użyj do tego np. Reg Supreme świetny program ( niestety trial).

sorki za ogolnikowy opis problemu wiec komunikat jest taki:

klikam setup potem komunikat czy chce usunac programi wszystkie jego skladniki wiec robie oki i potem jakas przycinka i wychodzi mi z deinstalacji na pulpit i wszystko i nie mam pojecia jak usunac wyczyscilem rejestr programem powyzej (dzieki za niego) ale nie moge sobie poradzic jak dalej??

Jezeli nie działa instalacja programu jescze raz i ponowne jego usunięcie, usuwasz program według wskazówek:

:arrow: Usuwasz katalog programu znajdujący się w folderze:

C:\Program Files

:arrow: Sciągasz program:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=509&t=29

Instalujesz, wybierasz opjcę Czysczenie Rejestru , zaznaczasz co znajdzie i usuwasz (Przycisk Usuń) Program robi kopie zapasową usuwanych plików więc mozesz być spokojny.

wyczyscilem wszystko no i super zainstalowalem ponownie sekretnika i co! !!

A przed powtórną instalacją usunełes katalog z folderu:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji

Niektóre programy przechowują tam wszytskie swoje dane i nie usunięcie go przed ponowną instalacją ma się tak jagbyś nić nie zrobił :!:

ale tam nie ma zadnego katalogu odnoszącego sie do tego programu i??

Jezeli nie ma to uzyj opcji Wyszukaj , słowo kluczowe Sekretnik , i szukaj na partycji systemowej, Usuń to co znajdzie :slight_smile:

niestety nic nie pomogło nie wiem juz co mam zrobic nie dawno robilem formata wiec nie chce mi sie znowu tego robic :frowning: pomozcie

salmooo

proszę poprawić temat na konkretny i błędy - na forum żywamy polskiej pisowni

  • na forum żywamy polskiej pisowni

a to niby co