Problem z instalacja programu

(Salmooo) #1

mam taki problem ostatnio instalowalem program sekretnik i uzywalem go chowajac sobie foldery przed wscipskimi i zapomnialem hasla wiec nie moglem sie dostac do folderu i nie moglem tez go usunac bo potrzebne jest haslo. Wiec usunalem go recznie z startu prawym myszki usun i z program files tez recznie pytanie brzmi Jak moge znowu go zainstalowac bo nie moge tego zrobic :shock:

(Szfagier5) #2

jak mozesz wzuc dokladnie jaki blad wyskakuje niby przy tej instalacji

przydaly by sie wieksze konkrety

(Dew Z) #3

Racja szfagier!!

salmooo...

...zawsze wpisuj dokładną treść komunikatów...

Jeśli chcesz zainstalować ten program jeszcze raz, usuń wszystkie klucze z rejestru dotyczące tego programu. Na BANK pomoże !!

(Misterdam) #4

Użyj do tego np. Reg Supreme świetny program ( niestety trial).

(Salmooo) #5

sorki za ogolnikowy opis problemu wiec komunikat jest taki:

klikam setup potem komunikat czy chce usunac programi wszystkie jego skladniki wiec robie oki i potem jakas przycinka i wychodzi mi z deinstalacji na pulpit i wszystko i nie mam pojecia jak usunac wyczyscilem rejestr programem powyzej (dzieki za niego) ale nie moge sobie poradzic jak dalej??

(El Presidento) #6

Jezeli nie działa instalacja programu jescze raz i ponowne jego usunięcie, usuwasz program według wskazówek:

:arrow: Usuwasz katalog programu znajdujący się w folderze:

C:\Program Files

:arrow: Sciągasz program:

Instalujesz, wybierasz opjcę Czysczenie Rejestru , zaznaczasz co znajdzie i usuwasz (Przycisk Usuń) Program robi kopie zapasową usuwanych plików więc mozesz być spokojny.

(Salmooo) #7

wyczyscilem wszystko no i super zainstalowalem ponownie sekretnika i co! !!

(El Presidento) #8

A przed powtórną instalacją usunełes katalog z folderu:

C:\Documents and Settings\Administrator\Dane aplikacji

Niektóre programy przechowują tam wszytskie swoje dane i nie usunięcie go przed ponowną instalacją ma się tak jagbyś nić nie zrobił :!:

(Salmooo) #9

ale tam nie ma zadnego katalogu odnoszącego sie do tego programu i??

(El Presidento) #10

Jezeli nie ma to uzyj opcji Wyszukaj , słowo kluczowe Sekretnik , i szukaj na partycji systemowej, Usuń to co znajdzie :slight_smile:

(Salmooo) #11

niestety nic nie pomogło nie wiem juz co mam zrobic nie dawno robilem formata wiec nie chce mi sie znowu tego robic :frowning: pomozcie

(Monczkin) #12

salmooo

proszę poprawić temat na konkretny i błędy - na forum żywamy polskiej pisowni

(Salmooo) #13
  • na forum żywamy polskiej pisowni

a to niby co