Problem z instalacja Radeon hd2300

Mam FS amilo pi2530 zrobilem formata (mam XPka) zainstalowalem sterowniki wszystko smiga … poza karta graficzna ktorej nie moge zainstalowac … :frowning: mam stero pod XPka ale podczas instalacji pokazuje sie komunikat sterowniki niezgodne ze sprzetem lub systemem … nie wiem czemu tak sie dzieje … stery pobralem z innej stronki i to samo sie dzieje nie wiem co robic. Moze trzeba cos jeszce zainstalowac ?? Zainstalowalem tez chipset … ale nic sie nie zmienilo … licze na jakies wskazowki …

Sterowniki do chipów graficznych są specjalnie pisane pod kątem danego laptopa przez jego producenta i tam (na stronach Fujitsu-Siemens) powinieneś szukać sterowników. Oficjalne sterowniki AMD nie zechcą się zainstalować…

jak nie zechca ?? ;( to co mam zrobic ??

to wrócisz do dedykowanej temu lapkowi VISTY.

ale vista jest tak spie***olona ze hoho. a nie ma jakiegos wyjscia z tej sytuacji ??

ja mialem podobny problem na viscie,

pobralem stery do grafiki geforce 8400 gs(na laptopie byla geforce8400M GS0) i instalator oczywiscie automatycznie nie chcial tego zainstalowac. Ale jak recznie przez wskazanie sterow z okreslonej lokalizacji podalem to udalo sie zainstalowac i wszystko dziala ok