Problem z instalacja skypa

Witam! Czy moze ktos mi powiedziec jak zainstalowac skypa na windows7 ? kupilam laptopa z tym programem byl tam co prawda skyp ale nie moglam sie na nim zalogowac wiec go wyzucilam. Probuje pobrac na nowo, pobiera ze 45% i stoi, dalej nic, probowalam juz kilkanascie razy. Z gory dziekuje za pomoc. Moze ktos odpowie mi na maila?? michalinka53@gmail.com

Czym ściągasz, normalnie przez przeglądarkę czy innym sposobem?

Ps. - Niestety pomagam tylko na forum. :wink:

Skype na Win 7 instaluje się tak samo jak na każdej innej Windzie - wiem, bo sam instalowałem i nie spotkałem się z żadnymi problemami. Co ma instalacja do pobrania? Pobierając nie zaczynasz instalacji. Pobieranie to jedno, a instalacja drugie.

Opisz szerzej sytuację to pomyślimy.

Ok! Wiec tak pobieram skypa z googli, i pobiera mi sie mniej wiecej do polowy 45% pozostaje do skopiowania 55% i nic, stoi w miejscu 5, 15, 20 minut wiec anuluje i probuje pobrac z innnej str z googli, jest to samo z tym ze moze pobierze wtedy ze 60% i znowu stoi, meczylam sie dzis 2 godz i po prostu dalam sobie spokoj. Co dziwne mam na innym laptopie windows viste i bez problemu sciagam skypa, wiec gdzie tkwi problem?? nie mam pojecia??

Z jakiej przeglądarki korzystasz?

Aha, i ściągaj z pewnych stron www.skype.com tam znajdziesz najnowszą wersję Skype.

tylko ze ja z tej str tez probowalam i nie dalo rady, czy z windows 7 sa jakies problemy?

Nie, system Widnows 7 jest bardzo chwalony, nawet już w wersjach beta miał dobre opinie.

tz probowac do skutku?? jeszcze jedno pytanko, jak byl juz zainstalowany skyp z laptopem a ja go wyrzucilam to chyba nic sie nie stalo? i powinnam pobrac sobie?? sorry ze pisze nie fachowo, ale mam komputer raczej tylko do zabawy i nie bardzo sie na tym znam

Dodane 08.11.2009 (N) 21:57

Gorgoroth, kurcze, mysle ze w miare opisalam problem, moze zle zrobilam ze odinstalowalam z nowego laptopa?? i teraz nie moge pobrac z googli??

Nie Googli tylko z www.skype.com !

ok!! Bardzo dziekuje! !!

Prawdę mówiąc nie wiem po co odinstalowywałaś… Żeby teraz z powrotem instalować? :stuck_out_tongue:

Próbuj różnymi przeglądarkami… Sprawa nie tkwi w Win 7. No chyba, że masz pirata :twisted: W końcu musi się udać. Próbuj zapisywać w różnych miejscach. Mam nadzieję, że nie pobierasz na pulpit ;]

ok! Odinstalowalam bo nie chcial sie polączyc, wirusa nie mam na bank, bo laptop kupiony w sobote. Jak zaczne pobierac to nie uruchom, tylko zapisz???

Skoro nie chciał się połączyć i nie możesz pobrać pliku instalacyjnego skype to może jest problem z połączeniem internetowym? Może antywirus, firefall. Możliwości jest wiele. Powyłączaj zbędne programy w czasie pobierania.