Problem z instalacją SKYPE

Mam duży problem przynajmniej mi sie tak wydaje…Gdy właczam instalke skype jest normalnie klikam Instalacja ,instaluje mi a po chwili wyskakuje taki napis : Bląd zapisu do pliku:C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Skype\Plugins\Local Cache~Plase do not delete files from this folder.Zweryfikuj czy masz dostep do tego katalogu. A na koniec wyskakuje ze wystapił błąd krytyczny i jakis krotki kod.

HELP nie wiem co robic

A i jeszcze jedno

raz mi sie zacial komputer i przy wlaczaniu kompa wlacza sie skanowanie ciagle je przerywam bo boje sie ze mi usunie jakies pliki jak kiedys wyskakuje ze wymagane jest przeskanowanie dysku ,czy jest jakias spojnosc danych cos takiego prosze o szybka odpowiedz Z GÓRY DZIEKUJE

Na czas instalacji przenieś gdzieś folder “C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Skype\Plugins\Local Cache” ( nie wiem co on robi, u siebie przed chwilą wywaliłem i nic się nie stało … ) i zobacz czy się zainstaluje, oraz czy działa. Jak jest wszystko w porządku to myślę że możesz ten folder wywalić. A co do skanowania ja bym mu pozwolił przelecieć … nic nie powinno się stać, a nie będzie więcej ciebie denerwować :stuck_out_tongue:

Przeczyść wszystkie foldery Skype czyli Dane Aplikacje program files i spróbuj zainstalować ponownie. jeśli nie pomoże podaj jaki masz System Operacyjny

Mógłbyś podać kod tego błędu. :slight_smile:

Spróbuj przeczyścić kompa CCleanerem, zobacz także uprawnienia dla tego folderu (PPM -> Właściwości -> Zabezpieczenia) i czy jakiś program nie wykorzystuje go (zainstaluj w Trybie awaryjnym lub w Menadżerze zadań usuwaj poszczególne procesy).

Ten drugi problem może być przyczyną pierwszego - może przez “niespójność” danych nie chce się zainstalować Skype? Podaj jaki system plików na dysku :mrgreen:

kod tego błedu:1603

a wiec przeczekac az te skanowanie minie czy lepiej poczekac lub sie skontaktować z jakims informatykiem czy znajomym ?

http://support.microsoft.com/kb/834484/pl

Błąd krytyczny 1603.

Zastosowałeś się do wskazówek?

Jaki system plików (NTFS czy FAT)?

Sądzę, że powinieneś przeprowadź ten test :smiley:

NTFS :slight_smile: Dzieki

orzel_ek

Nie pisz posta pod postem. jak chcesz coś dodać, to użyj opcji edytuj w poprzednim poscie.