Problem z instalacją słuchawek Apollo AH-2000 USB

Witam!

Wczoraj zakupiłem słuchawki Apollo AH-2000 USB. Za pierwszym razem zraziło mnie to, że instalator uważał, że nie włożyłem słuchawek do portu USB. Po zrestartowaniu komputera wszystko było dobrze, lecz po zakończonej instalacji i zrestartowaniu komputera słuchawki nadal nie działały, a system nie rozpoznawał urządzenia USB.

System operacyjny: Windows XP Profesional

Procesor: Athlon 2200+

Ram: 512 MB.

Odinstaluj całkowicie ten sprzęt w menadżerze urządzeń.Reset i próbuj zainstalować ponownie.Gdy instalator poprosi o podłączenie, wtedy podłącz.Jeśli nie wykryje sprawdź na innych portach usb.Gdy to nic nie da.Uruchom ponownie kompa i gdy wyskoczy Ci kreator dodawania sprzętu spróbuj zainstalować słuchawki właśnie z tego kreatora(sterowniki niech weźmie sobie z płytki).

Słuchawki zainstalowane, wszystko poprawnie, a głosu jak nie ma tak nie ma. Winamp - ścieżka zatrzymuje się na 0.00 i nie chcę dalej się odtwarzac, a na Youtubie poprostu wycisza mi się głośnośc gdy chcę obejrzec film z dźwiękiem.

O co tym razem chodzi? Prawdopodbnie będę chciał zwrotu pieniędzy jeśli nikt nie pomoże.

A w głośnikach jest normalnie dźwięk?

kurczako , podłączyłeś słuchawki przed instalcją, czy dopiero wtedy, kiedy instalator o to prosił??

Tak.

Przed instalacją, bo wtedy kiedy prosi to instalacja sama się zamyka.

Spróbuj inaczej.Podłącz słuchawki i zobacz czy Ci je wykryje(kreator dodawania sprzętu).Jeśli poprosi Cię o połączenie z witryną Windowsa aby ściągnąć stery wybierz nie, a wsadź płytę od słuchawek do napędu i wybierz aby tę lokalizację instalator przeszukał.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.