Problem z instalacją softu w modemie Huawei E156G

Witam. nabyłem modem Huawei E156G (kupiłem internet bezprzewodowy w Play’u),ale nie mogę go zainstalować na W7 (64bit) aktualizowałem modem oprogramowaniem podanym na stronie play. Jest tam takrze "Oprogramowanie do instalacji modemu dla systemu Windows 7 32-bit i 64-bit

"ściągnąłem to. Najpierw zainstalowałem: prawym otwórz wybrałem ręcznie instalator dla wersji 64 bit bo jakbrałem automatyczny po włożeniu modemu wywalało błąd bo to dla wersji32 bit. Ok zainstalowalo poprawnie lecz nie wykrywa urządzenia…dobra podminiłem “Oprogramowanie do instalacji modemu dla systemu Windows 7 32-bit i 64-bit” w zainstalowanym folderze i zainstalowałem i powinno być good ale nadal nie ma neta pisze że nie wykrywa urządzenia.

Ktoś może mi podpowiedzieć co robię źle?

Pozdrawiam.

Ja bym Ci radził, abyś wywalił soft play’a z tego modemu i zainstalował softa od Huawei w modemie. Ja tak zrobiłem w moim (e220)i o wiele lepiej działał, także instalacja szła prawidłowo.

barabasz606 , Czy wyrzucając soft Playa nie narazi się na utratę gwarancji, skoro zmienia coś co teoretycznie powinno działać i być niezmieniane?

Jutro poczytam na ten temat jak znajdę coś w opakowaniu od play’a. Zresztą jego sprawa co zrobi.

Jakim2400 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

Też mam ten modem Huawei i Win 7 (64)i ten sam problem czasami. ja zainstalowałem soft producenta modemu .soft był już od nowości w modemie . nie miałem żadnych problemów z instalacją.czasami gdy nie chce mi się połączyć z netem lub nie wykryje urządzenia po podpięciu go w usb muszę go wyciągnąć , otworzyć menadżera zadań wyłączyć proces mobile partner ,podpinam wtedy modem z powrotem , uruchamiam mobile partnera i daje connect jest net.gdy ta metoda nie zadziała odpinam modem i robie restart kompa wtedy gdy sie winda juz załaduje podpinam modem i jest net.próbowałem już odinstalowywać czyścic rejestr instalować na nowo ale to nie dawało żadnych rezultatów.w moim wypadku pomagają te dwie czynności gdy coś nie tak z modemem.mam nadzieje że tobie może to też pomoże .