Problem z instalacją SP2

Witam wszystkich.

Mam problem z instalacja sp2 pod windows XP z SP1

SP2 pobrałem ze strony dobreprogramy :stuck_out_tongue: ale w pewnym momencie instalacja staje na procesie"Uruchamianie procesów przed tworzeniem kopii zapasowej" mogę sobie czekać cały dzień i nic :?

Próbowałem pobrać SP2 ze strony microsoft ale muszę mieć min.IE 5 i tu też jest proble z zainstalowaniem.Otóż gdy pobieram ten plik który waży jakieś 470 kb(napewno wiecie oco chodzi) to wyskakuje błąd że nie możena sie połączyć z serwerem proxy.

Już nie wiem co mam robić…dostałem Office 2007 i nie moge go zainstalować bo jest właśnie potrzebny SP2

POMOCY! !!

Sorki, ale muszę:

Kocham nieobliczalnych graczy.

Nienawidzę bootów, których zachowanie znam w 100%.

[jakoś mi się z grami skojarzyło xD]

…Ale ja już graczem nie jestem :stuck_out_tongue:

Na Twoim miejscu wgrałbym sobie Win XP bez SP1.

Czy od nas, czy od MS to różnicy nie robi, wszędzie ten sam SP2.

To nie masz innego systemu?

no właśnie że nie mam…a można jakoś odinstalować SP1??

A masz miejsce na partycji systemowej?

kacprosz , Podstawa to instalowanie dodatku sp2na “świeżo” postawiony system, w przeciwnym wypadku możesz mieć więcej problemów niż pożytku :slight_smile:

Skoro można usunąć SP2 to SP1 też.

Ja mam SP2 w Dodaj lub usuń programy.

W zasadzie wgrałem SP2 żeby przetestować Corela, i komp zaczął być bardziej użyteczny :P, nie ma problemów z USB na przykład, nie pakuje tyle wirów. Tak to miałem sporo problemów z samym XP Pro.

Nie zawsze można. Wszystko zależy od tego czy został zainstalowany osobno czy z zintegrowanej płyty. W drugiej wersji nie odinstalujesz.

czyli nie pozostaje mi nic innego jak postawić nowy system…

ok dzięki za pomoc

Wesołych świąt wszystkim życze :wink:

Najlepiej to zintegruj sobie płytę win z sp2 i dopiero wtedy zainstaluj.

…a tu masz instrukcje :

:arrow: http://www.centrumxp.pl/WindowsXP/359,1 … C4%85.aspx

ja za\nalazłem inny sposób zintegrowania wnidowsa z SP2:

http://www.kompz.org/ftopic1198.html

ale teraz mam pytanie czy to będzie działac jeżeli zintegruje SP2 z windowsem z SP1??

Będzie.