Problem z instalacją SP2

Witam!

Od kilku dni walczę z instalacją SP2 pod Viste Home Basic 32bity. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, mam zainstalowaną aktualizację KB955430 i inne zalecane aktualizacje. Przeczytałem pełno wątków na rożnych forach, stronach Microsoftu i nic nie pomogło. Problem polegam na tym, że po restarcie koma instaluje tylko 1 z 3 i komunikat “Dodatek SP2 nie został zainstalowany ble ble ble”. Wyskakuje błąd 0x80070020, czyli jakieś zabezpieczenie blokuje aktualizację. Startowałem z “czystym rozruchem” i nadal nic. Na kompie mam AdAware (wyłączyłem LiveStatus), NOD32 i Outpost Firewall (już go usunąłem bo myślałem, że jest przyczyną niepowodzenia). Ma ktoś jakieś pomysły?

Odpowiedzi szukaj w wyjasnieniach Microsoftu:

>http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://support.microsoft.com/kb/883825&ei=GTgyS5zDA4LG_gbJlcmHCQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=2&ved=0CBIQ7gEwAQ&prev=/search%3Fq%3D0x80070020%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26rls%3Dpl%26hs%3D428

(http://support.microsoft.com/kb/883825

.

Pisałem już, że wykonałem wszystkie czynności. Powtórzyłem je teraz ponownie i znowu nic :frowning: Jakieś inne pomysły?

Infekcja na pewno tego nie blokuje, bo sam napisałeś, że nie masz problemów z aktualizacjami ; gdyby infekcja blokowała, to zablokowane byłyby także aktualizacje.

Ponieważ piszesz, że wypróbowałeś nawet instalację w Trybie Awaryjnym, więc teraz napisz do przedstawiciela Microsoftu (http://forum.idg.pl/systemy_operacyjne_ekspert_microsoft_odpowiada-f142.html z pytaniem, dlaczego Microsoft nie pozwala Ci zainstalować ServicePack?

.

Mathew ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mam nadzieje, że teraz jest już ok :wink: