Problem z instalacją spolszczenia w Win 7 Professional x64

BEZ NAWIASÓW:

Tutaj jest wszystko: http://www.windows7.pl/forum/index.php/topic,1407.0.html#post_pl2

uv8206_Cmd.gif

Dzięki działa wszystko elegancko! :smiley:

wiciek , popełniłeś taki błąd że wpisałeś nawiasy i podałeś tylko folder gdzie znajduję się plik a nie folder i plik :stuck_out_tongue:

zainstalowalem to spolszczenie od razu na swiezym windowsie, teraz instalujac niektore progrmay wystepuja “krzaczki” przy polskich literach

przyklad ponizej

99b34143f54d9275m.jpg

NIe wiem czy to nie jest spowodowane poczatkowym zlym ustawieniem regionu na USA. a chyba dopiero zmienilem to jakos pozniej.

Bo z tego co pamietam jak instalowalem to na innym PC to nie bylo takich krzakow ;/

(Nie w kazdym miejscu te polskie znaki sa zastepowane krzakami ale w niektorych programach)

Czy kazdy kto instalowal win7 pro z msdn i spolszczenie ma taki problem ?

Jezeli ktos wie jak go usunac to prosze o pomoc, nie chce mi sie od nowa systemu isntalowac :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mój znajomy wczoraj się męczył z tym samym problemem…

Zrób tak:

Start --> Panel sterowania --> Zegar, język i region --> Zmień lokalizację --> Administracyjne --> Zmień ustawienia regionalne systemu --> Zmień na Angielski --> OK --> OK

Teraz restart

I dalej:

Start --> Panel sterowania --> Zegar, język i region --> Zmień lokalizację --> Administracyjne --> Zmień ustawienia regionalne systemu --> Zmień na Polski --> OK --> OK

Znowu restart i powinno działać :smiley:

hym a w jakiej wersji udalo sie Wam to zrobic? Sciagnalem wersje Professional x86 i robie tak jak w instrukcji i mi wyskakuje ten blad 740

EDIT:

juz wiem o co chodzilo wiec podziele sie swoimi spostrzezeniami:

Moim bledem bylo to ze uruchamialem wiersz polecen wpisujac w “Uruchom” komende cmd a to trzeba wejsc w “all programs”>applications>wiersz polecen tyle ze po ang. nie pamietam jak to sie nazywalo i nie uruchamiac tego normalnie tylko wziac prawym i run as administrator ;> i wtedy jak bedziemy wpisywac tak jak jest podane na forum uda sie nam spolszczyc windowsa 7, pozdraawiam :]

u mnie wyskakuje blad:

Error: 87

the Online /Add-Package /PackagePath option is unknown

o co chodzi?

Witam.

Ja mam jeszcze inny problem. Robie wszystko tak jak jest podane w internecie ale nic z tego nie wychodzi. UAC wyłączony, próbowałem przez start uruchom cmd, i normlanie przez start akcesoria itd. jako administrator i normalnie, przeinstalowalem system ale nic to nie dało.

Po wpisaniu tej pierwszej komendy pojawia się:

Error: 87

The packagepatch option is not recognized in this context.

For more information, refer to the help.

The DISM log file can be found at C:\Windows\Logs\DISM\dism.log

capturel.th.jpg

System Windows 7 Professional x64 i paczka językowa z MSDNAA.

Wpisałeś packagepatch, a powinno być packagepath…

O ja … 3 dni się z tym męczyłem, wpisywałem to ze 100 razy i nie zauważyłem tego :shock: :oops: Ale obciach… Sorki za to :? i wielkie dzięki za pomoc :smiley: