Problem z instalacją sterownika do Nvidia Win 7

Witam ! Mój problem polega na tym gdyż po odinstalowaniu starszej wersji sterownika Nvidi i próbie zainstalowania nowszej wersji tj 310.90 wyskakuje mi informacja że nie można jej zainstalować gdyż starszą wersję też ręcznie usunąłem z dysku C.W czym więc tkwi problem proszę o odpowiedź z góry dziękuję.

Cześć

Zainstaluj ten program:

http://www.dobreprogramy.pl/Driver-Swee … 33842.html

Uruchom komputer w trybie awaryjnym, wciśnij F8 podczas startu i wybierz Tryb awaryjny, uruchom w/w program i usuń pozostałości po sterownikach.

Nastepnie uruchom komputer normalnie i ponów instalację sterowników.

Zainstalowałem ten program wyczyściłem wszystko i nadal nie chce zainstalować ani nowszych ani starszych sterowników więc w czym tkwi tak naprawdę problem

Cześć

  • [*:mfpgmu8f]Masz komputer stacjonarny czy laptop?

Komputer stacjonarny karta graficzna NVIDIA GeForce 9600 GT a Komunikat :Praca Programu Instalacyjnego NVIDIA Zakończyła Się Niepowodzeniem i tak się dzieje cały czas gdy chcę zainstalować obojętnie jaki sterownik

Cześć

Sprawdź jeszcze ten sposób: Reinstalacja/update sterownika karty graficznej

Skasowałeś ręcznie folder z plikami bez deinstalacji ?

Na Twoim miejscu zrobiłbym przywracanie systemu do momentu przed usuwaniem, w folderze są pliki nie zbędne do skonfigurowania aktualizacji/instalacji. Nowe wydania sterowników nie wymagają odinstalowania , przed instalacją nowszej wersji , robi się instalację nakładkową. Co do 310.90 - sporo ludzi,w tym ja również, ma problem ze spadkiem wydajności w grach , coś z tymi sterami jest nie tak. Polecam wersję 306.97.

Jeżeli nie masz punktu przywracania spróbuj odpalić Windows Installer CleanUp Utility jak znajdzie coś na temat nvidii > zaznacz i wyczyść. Przeczyść rejestr CCleanerem "> restart systemu i próba.

Hej,

Ewentualnie w czasie uruchamiania i konfigurowania kreatora instalacji, zaznacz opcję Instalacji czystej - kasuje ona wszystkie profile graficzne i zapisane ustawienia dotyczące karty graficznej. Może dzięki temu uda się doprowadzić instalację skutecznie do końca.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Dzięki wam chłopaki za dobre rady ale trza będzie zrobić formata bo innej opcji już nie ma.

Hej,

Skąd taki wniosek? Próbowałeś powyższych sposobów cz po prostu sobie odpuściłeś? W końcu format to powinna być ostateczna ostateczność…

Pozdrawiam,

Dimatheus

Zrobiłem wszystko według powyższych instrukcji, podanych przez: rgabrysiak , Łukash , lecz niestety, wszystkie próby zainstalowania sterownika Nvidia, zakończyły się tym samym niepowodzeniem - http://w994.wrzuta.pl/obraz/3ELJwmAJSM8/program_manager

I tak, jak już napisałem w ostatniej odpowiedzi pozostaje jednak format, co wcale mi się to nie uśmiecha :frowning:

Ale się jeszcze wstrzymam, oczekując od Was kolejnych rad. :smiley:

Znalezione gdzieś w necie :

Łukash Zrobiłem według powyższej, angielskiej instrukcji i w końcu zadziałało!! :smiley:

Dziękuję Ci za poradnik.

Podziękowania także dla reszty którzy przyczynili się do pomocy.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Temat można zamknąć.