Problem z instalacja sterownika

po formacie XP zainstalowałem sterowniki ale nie mam głosu wszystko śmiga ale przy instalacji sterownika do głosu wyskakuje błąd kod10 ze nie można uruchomić urządzenia , sterowniki sciagalem programem slim driver .

Typ komputera Komputer PC z interfejsem ACPI

Nazwa płyty głównej PCChips M825VXX

Mikroukład płyty głównej VIA VT8375 ProSavageDDR KM266

Karta dźwiękowa Creative SB PCI128 (Ensoniq ES1371) Sound Card

Karta dźwiękowa VIA AC’97 Enhanced Audio Controller

pomoze ktos ?

Dodaj, którą kartę dźwiękową zamierzasz używać, bo masz dwie. Creative na slocie PCI, czy VIA zintegrowaną z płytą główną?

rastafarian ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

niewiem , mi to obojetne byle glos dzialal :slight_smile: jestem zielony w tych sprawach wiec zdaje sie na wasza wiedze i dobra rade :slight_smile:

Agaton jesli tytul tematu jest nie odpowiedni zaproponuj odpowiednia nazwę to chętnie zmienię .

Pobierz sterowniki z tego linku: http://www.pcchips.com.tw/PCCWebSite/Do … =2&LanID=2

Następnie, po zainstalowaniu przełóż wtyczki od głośników do zintegrowanej karty dźwiękowej. Gniazdka są najbliżej góry skrzynki komputera, jak spojrzysz do tyłu.

pobrałem te sterowniki ale jest tam mnóstwo ikon a tak jak pisałem jestem zielony wiec prosiłbym cie żebyś krotko napisał jak mam to zainstalować

Dodane 05.08.2012 (N) 14:43

okej już ogarnąłem dzięki za pomoc glos juz dziala :))

Chociaż spóźniony, to tylko dodam, tak na przyszłość, że w takich wypadkach najpierw trzeba rozpakować archiwum, a następnie instalować z ikonki pn. “Setup.exe”. I pewnie tak zrobiłeś?