Problem z instalacją sterowników do karty tp-link wn422g

Dzisiaj przy odinstalowywaniu programy coffspeed przez przypadek zrobił mi coś z kartą wifi (TP-Link tl wn422g ) . Przy próbie zainstalowywania ponownego sterowników wystąpił mi błąd w kreatorze typu nie można było dokończyć instalacji . A w menedżerze urządzeń jest żółty znak zapytania . W stanie urządzenia pisze tak : To urządzenie nie pracuje poprawnie , ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia (kod 31) .

Proszę o sensowne rady .

Przywracanie systemu.

Umiejętne usunięcie coffspeed (system przywróci ten program).

Inna opcja, to usunięcie uszkodzonego sterownika, być może on jest wyszczególniony ->Menedżer urządzeń->karta WiFi (lub inaczej)->Właściwości->Szczegóły sterownika i zobacz, czy jest, czy nie ma

jak jest, to go usuń i dopiero instaluj nowy.

Krzeptoss , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

"Przywracanie systemu.

Umiejętne usunięcie coffspeed (system przywróci ten program)." - przywracanie systemu miałem wyłaczone. a coffsa usunąłem ręcznie .

2 sposób nie zadziałał . Gdy zainstalowałem sterownik w stanie urządzenia pokazało się :

To urządzenie nie jest poprawnie skonfigurowane (kod 1) ‘’

a gdy skonfigurowałem przez kreatora to pokazał mi się bląd :

Wystąpił problem podczas instalowania tego sprzętu : wireless g usb adapter.

Wystąpił błąd podczas instalacji urządzenia nie można odnajeźć określonego pliku.

i w stanie urządzenia pisze mi to znów :To urządzenie nie pracuje poprawnie , ponieważ system Windows nie może załadować sterowników wymaganych dla tego urządzenia (kod 31) . Proszę o inne porady !

Spróbuj :

http://support.microsoft.com/mats/hardw … t=lightbox

Kliknij w Uruchom teraz > pobierz i uruchom.

czy mógłbyś mi Łukash pomóc . Nie wiem jaką kategorie itp. :slight_smile:

http://support.microsoft.com/mats/hardw … t=lightbox

fixit.jpg

Coś mi nie chce działać wykrywa mi listę programów . Klickam Tp-link … I niby rozwiązuje problem a jak instaluje modem to dalej mam problem /. :(( Pomocy

Odinstaluj stery > wypnij tą kartę. Instaluj ponownie sterowniki ,tylko bez podłączonej karty .Dopiero po restarcie ,po instalacji ,podepnij kartę.