Problem z instalacją sterowników do płyty głównej msi msi b85-g43


(Kacpersoja1) #1

Witam mam problem z instalacją sterowników do płyty głównej :

msi b85-g43

Próbuje zainstalować sterowniki z płyty która była dołączona do zestawu wkładam płytę do napędu CD/DVD który jest na pewno dobrze podłączony do komputera odpalam i zamiast okienko instalacji pojawia mi się taka dziwna konsola :

http://scr.hu/2xhj/6h67p

Próbowałem też instalować sterowniki ze strony producenta z dysku przenośnego efekt był taki sam nadal ta konsolka

Dodam że nie ustawiałem nic w biosie

Z góry dziękuje za pomoc męczę się z tym już 3 dni


(tosiekbu) #2

Jakie dokładnie chcesz sterowniki zainstalować, dla jakiego systemu operacyjnego, Jeżeli chcesz zainstalować sterowniki dla systemów Windows robisz to z poziomu uruchomionego systemu.


(Kacpersoja1) #3

No właśnie mam taki problem że nie chce mi się odpalić system windows instaluje sterowniki do nowej płyty głównej z płytki która była w  zestawie i pojawia się konsola a w instrukcji pisze że ma się pojawić okno z przyciskiem zainstaluj próbowałem instalować sterowniki z dysku przenośnego i dało to te same rezultaty.

Jeżeli chodzi o system to posiadam Windows 7 64 bit 


(system) #4

Odłącz komputer z sieci 230V , otwórz bok komputera i zewrzyj na chwilę metalowym przedmiotem dwa piny na gnieździe JBAT1. Uruchom komputer, ale zatrzymaj pierwszy start na BIOSie klawiszem Delete. Tam kliknij kwadrat  Setting i wybierz po prawej pozycję Save&Exit > Enter lub LPM. Tu wybierz pozycję Restore Defaults > Enter lub LPM, potwierdź zmiany i zrestartuj normalnie komputer. Dopiero gdy normalnie pojawi się Pulpit użyj płyty CD ze sterownikami.


(Kacpersoja1) #5

No właśnie mam taki problem że gdy odpala mi się windows to pojawia si,ę logo windows i wszystko mi się resetuje i włącz mi się od początku aż do tego momentu z logiem windows  


(JNJN) #6

Co Ty  w ogóle robisz?

 

  • to nowy komp?

  • używany - co się działo wcześniej?

  • masz wgrany świeży system?

 

 

Bo z tego wynika, że nie masz zainstalowanego poprawnie systemu, a chcesz uruchomić płytę ze sterownikami?