Problem z instalacją sterowników graficznych Nvidia

Witam! Mam problem z instalacją sterowników. Gdy pobieram sterownik a ustawienia jakie mam specyfikacje komputera to gdy już pobiore i pliki się zapiszą na komputerze to gdy jest sprawdzanie zgodności to wyskakuje takie okno.

. chociaż ustawiam specyfikacje takie jakie mam na laptopie. Gdyby Ktoś wiedział o co chodzi niech odpowie będę wdzięczny.

Pobierz Team Viewer - spróbuje ci pomóc zdalnie.

dwa tygodnie na forum i każdemu chcesz przejmować kompa :slight_smile: :smiley: zakładałbym żeby najpierw zainstalował stery do grafiki intela, a później nvidia, a najlepiej niech też poda model laptopa

Nie chce przejmować .-.

Nvidia jaka karta ?

Nvidia geforce od serii 600 bądź 700 wydaje nowsze sterowniki niż te z marca. Więc sprawdź dokładnie model karty graficznej. Raczej system już sam przez WU pobierze sterownik do starszej karty NVIDIA (najnowszy jaki na stronie producenta). Wystarczy tylko wejść w menadżer urządzeń i na karcie graficznej wziąć aktualizuj online.

Kilka lat temu miałem podobny problem , na laptopie mojej znajomej "znikł " :wink: panel sterowania Nvidia menedżer urządzeń nagle przestał wykrywać tą kartę , z tego co zapamiętałem wyświetlał info o niepodpisanej karcie w standardzie VGA . Przy próbie aktualizacji z poziomu menedżera po chwili wyskakiwało info o niemożności zainstalowania sterownika karty graficznej “Nvidia 410M” z powodu braku pliku INF w systemie. Pobrałem sterownik ze strony producenta ale po chwili efekt był analogiczny do widocznego na screenie który zamiesiłeś w poście.
Zaproponowałem znajomej dwie opcje , usuniecie tego tajemniczego sterownika VGA + wykasowanie wszelkich śladów po Nvidii z dysku w trybie awaryjnym i czystą instalacje wcześniej pobranego na Pendrive sterownika ,albo reinstalacje systemu ,staneło na tym pierwszym i wszystko przebiegło sprawnie a komputer działa po dziś dzień.

Ps .wcześniej zaktualizowałem Chipset Intela.

Też kiedyś miałem podobny problem ze sterownikami Nvidia, które dałem radę instalować tylko z konta administratora/trybu awaryjnego wykonując czystą instalację.
@Davixon Jeśli to nie pomoże, to podaj dokładnie jaki model laptopa i gdzie/jakie sterowniki pobierałeś. Możliwe, że wybrałeś nieodpowiednie?