Problem z instalacją sterowników grafiki RX560 OC

Karta działała u mnie przez ok. 2 miesiące…

ale dobra zastosuje sie do powyzszych pomyslow, dam znac jak pomoglo

…ale ze sklepu? Czy z portalu jakiegoś?

karta była kupiona z portalu, ale działała dobrze…

… a wentylatorki?
Eh takie wyciąganie informacji…
Spróbuj sterowników sprzed roku, one chyba nie miały problemów z flashowanym biosem.

noo… wentylatorki się kręcą, sorki wstałem przed chwilą z łóżka

Spoko, sen zimowy , taki mamy klimat.
No więc tak: po podłączeniu

  • działają wentylatory
  • masz jakies obraz (bo do karty podpiąłeś monitor)?
  • instalacja nowych sterowników nie działa…
    … sprawdź starsze i daj znać, czy i co wyszło, spróbuj też aktualizację Windosem, powinien system wykryć.

Podaj dokładnie ID sprzętu do zainstalowania - dane możesz skopiować z pojedynczej linii.

yhm… ?
Przechwytywanie

Pobrałem starsze sterowniki, nadal nic… a gdy próbuje zaktualizować system wyskakuje błąd. (kod błędu: 0x80240fff) już nie wiem o co chodzi :c

… albo oślepłem, albo tego modelu nie ma?

Nie oślepłeś! Zwróć uwagę, że podane ID nie dotyczy karty RX560 lecz podstawowej karty płyty głównej. Karta RX560 nadal nie jest wykrywana, więc skąd ma być wzięte jej ID?

Ja znalazłem coś takiego, ale to chyba nie jest rozwiązanie problemu. Powinny być wykrywane dwie karty graficzne: integra i dedyk. Instalacja firmware chipsetu płyty głównej może faktycznie coś by pomogła?
https://www.driveridentifier.com/scan/asus-radeon-rx-560-series/driver-detail/EFFFBF8C036D4253903F626C6B884DDF/3307022/06234348126f188d59c17ff9c27daa9d/979834257/PCI-VEN_1002%26DEV_67FF%26REV_CF

Moge coś jeszcze zrobić?

Pisałem wyżej, dziś o 9,07, co zrobić.

to jest juz dawno zrobione ://

Podaj, jaki masz model płyty głównej.

Może to być też problem krzywo zainstalowanego systemu operacyjnego. Utwórz obraz instalacyjny Windowsa i przeprowadź z niego aktualizację.

Może faktycznie system jest uszkodzony, nie chce się aktualizować? Wtedy @anon741072 ma rację! I to on, a nie Ty, znalazł rozwiązanie :grinning:

dokładniej, jak mam to zrobic ?

https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10ISO
Potrzebujesz pendrive większy niż 4GB


Sukces!
Rozwiązanie problemu było idiotycznie proste, musiałem zaktualizować system… ale wyskakiwał mi pewen błąd, więc postanowiłem zaktualizować za pomocą “Asystent aktualizacji do systemu Windows 10”.
Bardzo was przepraszam za zmarnowany czas na mnie, i Dzięki za chęć pomocy!