Problem z instalacją sterowników Intel High-Definition (HD) Graphics

Witam. Jakiś czas temu założyłem ten temat https://forum.dobreprogramy.pl/hp-stream-notebook-nie-dziala-ipla-524562t.html . Niestety chyba za bardzo kombinowałem ponieważ teraz zostałem bez głównej grafiki. Jak wiadomo w wyskakującym błędzie Ipli jest wzmianka o karcie graficznej, więc skupiłem się na zmianie sterowników. Sterowniki pobierałem z tej strony http://support.hp.com/gb-en/drivers/selfservice/hp-stream-11-r000-notebook-pc/8499339/model/8942289#Z7_3054ICK0K8UDA0AQC11TA930O2 . Ale żaden nie chcę się zainstalować , wyskakuje taki komunikat “This setup program failed to instal one or more device drivers” Jak mam teraz zainstalować? Menadzeże urządzeń mam Microsoft Basic Display Adapter. Żadnego wykrzyknika, nieznanego urządzenia itp. nie ma. Proszę o pomoc.

W10 ? Nie wiem czy o poradę w tej sprawie nie będziesz się musiał zwrócić do guru wszystkich guru W10 niejakiego KsProboszcz-a udzielającego się na NEWSY (w czasie “kontaktu” zapewniaj go w co drugim zdaniu , że nie jesteś malkontentem) , ale tymczasem spróbuj tego : 

https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=5445

WIN+R

DEVMGMT.msc

Szczegóły sterownika grafiki ?

Instalowałem wersje x64 i x86. Ale jest to samo. Rejestr czyściłem CCleanerem. Dzięki za zainteresowanie.

Ogólnie jest jeden sprawdzony opis instalacji sterowników INTELa na laptopach - Ściągasz sterowniki z INTELA (jeżeli masz windowsa 64bit to taką wersję wybierasz) ale nie EXE tylko ZIP!.

https://downloadcenter.intel.com/download/24973/Intel-HD-Graphics-Driver-for-Windows-7-8-8-1-64-bit

rozpakowujesz sobie ZIPa i w menadżerze urządzeń wchodzisz w kartę graficzną, tam masz przycisk “Aktualizuj sterownik” i potem wybierasz opcję, że masz sterowniki na swoim dysku - wybierasz lokację gdzie rozpakowałeś ZIPa i cieszysz się najświeższymi sterami od samego producenta :slight_smile:

To jest też sposób na nieaktualizowane sterowniki binarne od twórców laptopów (DELL, HP. Asus itp.)