Problem z instalacją sterowników KAMERA INTERNETOWA TRACER

Witam, kupiłem kamerkę internetową TRACER Exclusive Prospect Cam (1,3M pixels) i mam problem z instalacją sterowników, które były w zestawie. W czasie instalacji wyskakuje okienko i pisze tak jak niżej:

Instalowane oprogramowanie nie przeszło testów zgodności z systemem windows xp umożliwiających uzyskanie logo windows.Kontynouwanie instalacji tego oprogramowania może zakłucić lub zdestabilizować poprawne działanie systemu teraz lub w przyszłości.Firma microsoft zaleca zatrzymanie teraz tej instalacji i skontaktowania sie z dostawcą oprogramowania w celu uzyskania oprogramowania które pomyślnie przeszło testy.

Mimo to kontynuuj. ZATRZYMAJ instalcje. <—Do wyboru.

Wybieram mimo to kontynuuj instaluje się program ale nie jest to taki sam jaki ma być, nie są podświetlone wszystkie funkcje i kamera nie działa. instaluje to na windowsie XP.

Proszę o jakieś wskazówki

Witam na tej stronie

http://www.tracer.pl/Produkt/TRAKAM1614 … 3M_pixels_

jest kilka wersji sterowników spróbuj tą najnowszą (Sterowniki

(ster_16143-nowa wersja.rar) ) myślę że dojdzie któryś z nich w najgorszym wypadku do porozumienia z systemem

Często jest tak podczas instalacji sterowników do kamer internetowych że wcześniej trzeba je odłączyć.

Instaluje się sterowniki bez podłączonej kamerki, później podczas instalacji jest monit o podłączenie kamerki.

Podłącza się, instaluje resztę sterowników i uruchamia się ponownie komputer…

Po odłączeniu kamery jest to samo dalej wyskakuje to okienko, spróbuje jeszcze ten motyw z sterownikami ze strony TRACER.

Dzięki za informacje

Wcześniej odinstalowałeś sterowniki od kamerki ?

Może już się część zainstalowała w “Dodaj lub usuń programy”.

Przeczyściłeś komputer np. programem CCleaner ?

U góry po lewej “Cleaner” na dole Analiza - Uruchom Cleaner

później “Rejestr” Skanuj by znaleźć problemy - Napraw zaznaczone problemy.

CCleanera używaj po częstym surfowaniu po internecie oraz po każdej deinstalacji programów i sterowników.

kliknij aby powiększyć:

cf114_CCleaner.jpgccleaner2.th.jpg

Po tej nie całej instalacji odinstalowałem sterowniki w dodaj usuń programy. W Clenerem też zrobiłem tak jak pisałeś, analiza i rejestr i wyskoczyło odnośnie tej kamerki taki komunikat:

Katalog w Menu Start odnoszący się do: Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\MenuOrder\Start Menu2\Programs\Vimicro USB2.0 UVC PC Camera nie został zlokalizowany. Te odniesienia są często pozostawiane po odinstalowaniu oprogramowania.

Rozwiązanie: Usuń klucz z rejestru.

I pisze że bład naprawiony.

Spróbowałem jeszcze raz inastalować i dalej ten sam komunikat.

A próbowałeś zainstalować sterowniki przez menadżer urządzeń pomijając instalator sterowników kamery

Witam

" Re: Problem z instalacją sterowników KAMERA INTERNETOWA TRAC

Nowy post przez tosiekbu » 26.07.2012 (Cz) 9:16

A próbowałeś zainstalować sterowniki przez menadżer urządzeń pomijając instalator sterowników kamery’’

Napisz mi dokładnie jak to idzie. Bo wypakowanie ze strony TRACER nowych sterowników też nic nie pomogło.

A jak się nie uda to polećcie jakieś kamerki z którymi nie będzie tyle problemów przy instalacji do XP

Pozdrawiam

Dodane 27.07.2012 (Pt) 10:38

Dzięki ‘’ tosiekbu " jednak trzeba było zainstalować Service Pack 2 i wszystko jak ręką odjął. Sterowniki do kamerki nawet bez instalacji płytki automatycznie się robią i problem ze SKYPeM też się rozwiązał.

Wielkie dzięki za pomoc, pozdrawiam