Problem z instalacja sterownikow karty graficznej

Witam, nie owijajac w bawelne przedstawie problem. Mam stary komputer, byl on zasyfiony wiec zrobilem format, zainstalowalem wszystkie sterowniki i wszystko dziala jak nalezy. Pomyslalem ze moze zmienie karte graficzna w nim gdyz znajomy rodziny spytal czy nie dalbym mu tego komputera do grywania w starsze gry. Stara karta graficzna byla Nvidia Geforce mx 440, a zakupilem za 25zl~~  geforce fx 5200. Problem zaczol sie podczas instalacji sterownikow do nowej karty. Sciagnolem chyba wszystkie mozliwe wersje, i nic. Probowalem instalacji sterownikow do plyty glownej, rownierz nie pomoglo. Zaznacze ze jest to system Xp 32 bit. Ponadto kiedy pierwszy raz umiescilem karte w slocie po wlaczeniu komputera pojawila mi sie ona w spisie menedzera urzadzen, teraz juz jej nie widze. Czy moze ktos z was spotkal sie juz z takim problemem? Z gory przepraszam za chaos panujacy w tej wiadomosci.

@ Sir Jaro

Na forum piszemy w języku polskim, używamy “ś, ć, ź, ż, ą, ę, etc.”, oraz znaków interpunkcyjnych proszę użyć przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu posta i dokonać zalecanych poprawek w treści posta/ów i tytule wątku, tytuł możesz edytować po użyciu zaawansowanego edytora, dziękuję za uwagę.

Hej,

  • A podłączyłeś kartę pod złącze karty graficznej dedykowanej? Nie podłączyłeś przypadkiem pod złącze karty zintegrowanej, jeśli takie jest na płycie?
  • Czy w ogóle na ekranie wyświetla się obraz?
  • Jakie pojawiają się komunikaty, gdy instalujesz sterowniki?
  • Spróbuj tej wersji: http://www.nvidia.pl/download/driverResults.aspx/5135/pl

Pozdrawiam,