Problem z instalacją sterowników

Witam!

Po wyzerowaniu dysku i zainstalowaniu windowsa nie pokazuje mi karty sieciowej. Nie wiem jakie stery mam do płyty głownej zainstalować bo nawet nazwy w programie everest mi nie pokazuje. (Komputer mam Asus Aspire AX5950). Do karty graficznej zainstalowałem. Najgorsze jest że nie moge połączyć się z internetem bo nie ma sterowników do karty graficznej i wogóle win nie widzi jej. Co mam zrobić i zainstalować. Proszę o pomoc!

Dysk zerowałeś dla poprawy samopoczucia czy coś się z nim działo?

Na stronie ACERa na pewno będą odpowiednie sterowniki.

http://www.acer.pl/ac/pl/PL/content/drivers

adri991 , z tego co wiem instalowałeś windows 7, jeśli tak to sprawdz czy w menedzerze urządzeń są jakieś znaki zapytania jeśli tak to,podaj identyfikator tego urządzenia dajesz prawym przyciskiem myszy na ten wpis , następnie właściwości następnie zakładka szczegoły i z listy wybierasz identyfikatory sprzętu.

Sterowniki do Visty zadziałają i pod W7. Czasem ASUS blokuje sterowniki firm trzecich przed instalacją na określonym systemie. To też da się obejść modyfikując plik *.inf. Wątpię, też żeby W7 nie wykrył karty ethernet (ew karty wifi), wydaje mi się, że z poczciwym XP mamy do czynienia. Choć mogę się mylić bo autor wątku z zamilowaniem plącze się w nomenklaturze. Najlepiej by sam wyjaśnił kwestie chociażby systemu i dodatkowych kart rozszerzeń jakie posiada.

Jak nawet na tej stronie nie ma mowy o moim spirzęcie. A zerowałem dys bo ciągle się system zawieszał i inni polecili mi wyzerować dysk

djkamil09061991 możesz mi wysłać swoje gg na PW. Wolę szybszę porozumiewanie się niż przez forum

Kartę ethernet mam w inne urządzenia i wogóle nie ma do nich sterowników więc windows napewno nie wykrywa.

Mógłbym ale pomagamy na forum :slight_smile: tak więc podaj te identyfikatory tych “innych nieznanych urządzeń” :slight_smile:

djkamil09061991 Bardzo cię proszę nie lubie tak się porozumiewać:(

Nie mam żadnych żółtych wykrzykników przy urządzeniach. A z tymi indentyfikatorami będziemy musieli poczekać do jutra bo teraz nie mam jak sprawdzić.

Nawet ostatnio na moje PW nie odpowiadasz

Ech, a napiszesz jaki system? Może być W7.

Na stronę którą podałem -> Desktop -> Aspire -> Aspire X5950

Dziękuje bardzo wszystkim za zainteresowaniem się moim problemem. Sterowniki znalezione i zainstalowane. Wszystko działa jak należy. Jeżeli ktoś ma podobny problem i ten sam komputer to służę na przyszłość pomocą.

Temat do zamknięcia