Problem z instalacją sterowników

Witam, otóż po wykonaniu formatu/reinstalacji systemu pojawiło się kilka problemów. Pierwszym z nich jest brak możliwości instalacji chyba jakiegokolwiek sterownika urządzenia podłączanego przez usb. Gdy urządzenie próbuje się automatycznie instalować wyskakuje niepowodzenie, tak samo dzieje się poprzez używanie rozwiązywania problemów - wyskakuje informacja że nie ma sterownika i nic nie moge na to poradzić. Drugi problem dotyczy usługi windows update - odkąd przeinstalowałem system nie mogę wyszukać jakichkolwiek aktualizacji, kilka godzin szuka bez jakichkolwiek efektów. Ciekawostką jest że bo dwóch-trzech tygodniach wczoraj podczas wyłączania komputera wyskoczyła mi informacja o instalacji 170ciu takowych aktualizacji jednak po kolejnym włączeniu komputera okazało się że instalacja większości z nich nie powiodła się. Kod błędu jednego z nich to 800705B4. Ostatnim problemem jest problem z Servis pack 1. Przez formatem gra H1Z1 działała lecz teraz przy próbie włączenia wyskakuje mi informacja że sp1 nie posiadam mimo że mam go na komputerze. Również próbowałem wielu programów naprawczych, także próbowałem szukać aktualizacji za pomocą windows update lecz tak jak wczesniej powiedziałem szuka, szuka i nic więcej sie nie dzieje. Bardzo prosze o pomoc i serdecznie pozdrawiam.

1.Najpierw zainstaluj (reinstaluj) sterowniki do chipsetu płyty głównej

2.Jeśli Update nie wyszukuje poprawek to najpierw ręcznie zainstaluj Windows6.1-KB3172605-x64.msu