Problem z instalacją sterowników

Właśnie kupiłem kabelki do SE. Zainstalowałem płytkę, zrestartowałem kompa i… potrzeba sterowników - ściągłem je ze strony se, ale nie wiem jak je mam zaistalowac. Na stronie se, jest napisane ze w panelu sterowania 3ba wejśc do “opcje telefonu i modemu”, a potem wybrac jakieś zakładki, ale mnie tam zupełnie co innego się pokazuje jak wejdę w “opcje…” no i nie ma żadnych zakładakek. Kabelek wersja: USB Cable dcu-11. Dzięki za pomoc :slight_smile:

A masz tę samą winde co pisało na stronie :> i z tymi samymi SP-kami?? :stuck_out_tongue:

jaką winde?? na jakiej stronie?? Ściagłem sterowniki z jakiejśc stronki, gdzie pisało że to sterowniki dla tego rodzaju kabla. Ja się chciałem spytac, jak je trzeba zainstalowac a nie czy to są te same.tr

Otórz napisałeś że nie masz tych zakładek co pisze w instrukcji instalacji. Moze masz innego Wimdowsa-lub z innymi SP-kami

Na stronie producenta-tzn. w instrukcji instalacji

No więc tak. Nie mam żadnej instrukcji, bo nie było w pudle, w ogóle to nawet nie wiem czy płytka jest od tego - ale przypuszczam ze tak, zważywszy na pewne okoliczności przy instalacji. Na stronie producenta napisane jest ze nadaje się do win xp (m.in), czyli do mojego też też. Nie wiem co mam zrobic juz :frowning: Ale spróbuję coś innego i napiszę czy się udało.

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 18:03

No więc ściągnąłem ze strony producenta http://www.sonyericsson.com/spg.jsp?cc=pl&lc=pl&ver=4000&template=ps1_1_3_1_1&zone=ps&lm=ps1_1&pid=10181&fid=7192&esi=true

plik o nazwie driver dcu 11. Rozpakowałem go i tam sa jedynie 3 jakieś pliki, z którymi nie wiem co 3ba zrobic, gdzieś może je wkleic, do jakiegoś folderu?? jeden się nazywa pl2303, drugi SUSCOM - plik tekstowy, i trzecie SUSCOM - plik systemowy. Żadnego nie da się jakoś uruchomic w celu rozpoczęcia instalacji, ani nic z tych rzeczy. CO teraz??