Problem z instalacją subedit player

Dziś przysłali mi laptopa z serwisu. Odpalam sobie film w subedicie, a tam zamiast obrazu znaczek przekreślonej taśmy filmowej, następny film to samo itd. W Media Player Classicu wszystko działa normalnie. Odinstalowałem subedita i jak spytał czy usunąć współdzielony plik msdxm.ocx to pozwoliłem (chyba błąd).

Zainstalowałem od nowa.

W czasie instalacji patcha do visty wyskakuje:

Bez_tytuu_3.jpg

po ignorowaniu (jak polecali niektórzy na innych forach) i próbie odpalenia subedita wyskakuje:

Bez_tytuu_2-6.jpg

próbowałem odpalać jako administrator, zainstalowałem najnowsze kodeki k-lite, nawet odzyskałem ten plik msdxm.ocx i utworzyłem mu folder taki jak w komunikacie, ale nic nie działa.

Miał ktoś z czymś takim do czynienia?

Zainstaluj SubEdit Vista patch.

znaczek przekreślonej taśmy filmowej oznacza problem z kodekiem video albo z windows media playerem, z którego subedit korzysta;

Media Player Classic nie korzysta z WMP i dlatego odtwarza filmy poprawnie - być może pomogłaby reinstalacja windows media playera

usunąłeś plik, który chyba był potrzebny innej aplikacji, samo odzyskanie go lub skopiowanie do lokalizacji nic nie da, trzeba go jeszcze zarejestrować – chyba poleceniem regsvr32 msdxm.ocx

@ Hitm3n , problem wystepuje podczas instalacji patcha do Visty

@ Christofor , próbowałem wcześniej to polecenie, niby wyświetliło się ze “funkcja się powiodła”, ale dalej nic.

Włączyłem WMP i ci ciekawe spytał się jakie chcę ustawienia początkowe, tak jakby się zainstalował własnie, tak czy siak WMP działa, a subedit dalej wyrzuca ten błąd

A instalowałeś SEP z kodekami, czy sam program?

Sam program, później ściągnąłem z DP kodeki k-lite

Nie, chodzi mi o to, czy instalowałeś wersję SubEdit Player z kodekami, czy bez niej. Bo są dwie właśnie :wink:

tę którą można pobrac z DP: http://www.dobreprogramy.pl/SubEditPlay … 12488.html

Ta jest bez kodeków.

Ta jest z nimi.

Nadal to samo. No trudno. I tak planuje format dysku w najbliższym czasie, więc po formacie powinien działac

A może warto skorzystać z alternatywy. Bardzo dobrym i podobnym programem jest BEST Player :slight_smile:

Postawiłem viste od nowa (a raczej przywróciłem fabryczny system) płytą recovery, a subedit nadal to samo. Czyli trzeba się rozglądać z innym odtwarzaczem.