Problem z instalacją SWAT 4 SYNDYKAT

Witam

Jestem posiadaczem gry SWAT 4 i obecnie zakupiłem dodatek SWAT 4 SYNDYKAT. Gdy instaluje SWAT 4 SYNDYKAT to pojawia sie komunikat następującej treści : The file E;\Program Files\ SWAT 4\Content\ System\ SWAT4. exe is not could not be upgadet. Niestety nie znam języka i nie wiem o co chodzi ??? Nadmieniam, że gdy nacisnę OK to przerywa instalacje. Wspomniane gry mam oryginały. Co mam wykonać gdy jest ww komenda, ewentualnie co i jak powinienem zrobić by zainstalować grę.

Musisz zainstalować patcha do Swat 4. Tak w ogóle powinien się zainstalować sam na początku instalacji dodatku.

Mam patcha do Swat 4 zainstalowanego gdyż gram w sieci w SWAT 4. Patch 1.1 jak mnie pamięć nie myli.

Gizbo71 , jak widać tutaj

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=352&p=1700

kaczor0 słusznie wspomina o tym patch`u.

Jeśli jednak to nie działa, to proponuję zwrócić się do pomocy technicznej za pośrednictwem tego formularza

http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=352

A czy aby nie jest tak że SWAT IV Syndicate możesz zainstalowac tylko na ANG wersje SWATA ? Ja chyba mialem taki problem o ile dobrze pamiętam. Swat IV mialem wersję polską, a syndykat angielską i nie śmigało, mimo zainstalowania patcha.

Arek-1233 Owszem, można jedynie PL na PL, albo ENG na ENG, no ale autor topicu pisze, że obie gry ma orginalne, więc przyjmuje, że obie gry po Polsku.

Tak wspomniane gry są w polskiej wersji i problem pozostał z instalacją. Wypełniłem formularz zgłoszeniowy na gram.pl w którym opisałem me problemy i pomimo upływu 2 dni nie mam odpowiedzi !!

Dzień dobry.

Mam Ten Sam Problem!!

Zakupiłem grę “SWAT 4 ZŁOTA EDYCJA”.

SWAT 4 instaluje się normalnie i działa, ale kiedy chcę zainstalować patch żeby chodził mi dodatek wyskakuje komunikat:

“An existing copy of SWAT 4 was not located on this computer. Setup will now exit.”

Wygląda to na styl że gry nie ma na komputerze, a przecież jest zainstalowana w C:\Program Files\VUGames.

O co tak naprawdę chodzi?

Inni też mają dokładnie ten sam problem.

Co zrobić żeby chodził mi dodatek Syndykat?

Czyżby CD Projekt wydał totalnego bubla i nie chciał się przyznać do błędu?

Bo też nie otrzymuję odpowiedzi, a w sklepie mi nic nie poradzą, bo program na pudełku ma jakąś plombę gwarancyjną, tylko gdzie ta gwarancja??

Może kiedy SWAT 4 i dodatek SYNDYKAT były sprzedawane oddzielnie, wszystko grało. Teraz niestety nie działa!

No to może jest przynajmniej jakiś patch samo wypakowujący bez instalatora?

Albo po prostu! Co zrobić żeby zainstalować SYNDYKAT ze Złotej Kolekcji?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam!!

PROBLEMU NIE MA Z INSTALACJA SWAT-a+dodatku SYNDYKAT.TYLKO TO ZE NIE ZUWAZYLEM ABY KTOS W TO GRAL NA SERWERACH HEHEHE

KUPILEM SOBIE DODATEK ALE KISZKA BO WESZLEM ABY GRAC W SIECI I NIKT NIE MIAL TEJ WESJI:(

Witam. Mam polską wersję gry SWAT 4 Syndykat w wersji 1.0. Jeśli ktoś wie skąd można ściągnąć wersję 1.1 bardzo proszę o kontakt. GG: 5385838

Ściągnąć możesz patch, informacji skąd ściągnąć grę nikt ci tutaj nie udzieli.