Problem z instalacją systemu Windows

Witam mam problem z zainstalowaniem systwmu Windows podczas instalizacji wyskakuje mi caly czas błąd. Blad jest w zdjeciu ukazany, prosze o pomoc

Prawdopodobnie masz nowoczesny komputer, który nie obsługuje trybu kompatybilności legacy, a jedynie uefi. Taka sytuacja występuje np na dell vostro 3671. Dysk jest w schemacie partycji mbr zamiast gpt i stąd kłopot. Musisz z wiersza poleceń poprzez diskpart wykonać konwersję na gpt. Inna, mniej korzystna opcja to włączenie trybu legacy, jeśli bios dopuszcza taką możliwość. Wtedy z kolei może być konieczna modyfikacja nośnika startowego jeśli jest dostosowany tylko dla uefi.

Jedna mała rzecz - w przypadku całego ‘Nieprzydzielonego miejsca’ czyli dysku bez partycji, instalator POWINIEN sobie sam utworzyć partycje w wymaganych rozmiarach. Akurat w tym przypadku MBR / GPT nie ma znaczenia.

@jakub.janoszka3 - skąd masz nośnik z systemem?
Tak jak pisał @Longhorn2009 - utwórz nośnik USB z instalatorem systemu w standardzie UEFI/GPT. Do tego celu świetnie sprawdza się RUFUS.

System pobralem i robilem wszystko jak w filmiku https://www.youtube.com/watch?v=AC6vxB0r8Ps&feature=share niestety posiadam blad ze w moim biosie nie potrafie przestawic kolejnosci jak to jest na filmie okolo 15 minuty.

Widzialem podobne problemy w internecie do tego ktory opisujesz i probowalem tego rozwiazania ale niestety to nie to