Problem z instalacją systemu

Witam.Mam taki problem.Jak chcę zainstalować system wkładam płytke XP i ustawiam w BIOSie żeby odpalał z CD ROMu.Wtedy uruchamia mi się ponownie komputer lecz po uruchomieniu płyta samoczynnie się włącza tzn. Nie ma tej opcji “Naciśnięcie jakiego kolwiek przycisku spowoduje rozruch CD ROMu” tylko odrazu mi przechodzi do instalacji, a zarazem jak zakończy łóadować pliki systemu i uruchamia się ponownie nie instaluje XP tylko znowu rozpoczyna rozruch cd i nie może zainstalować Windowsa.Próbowałem zmieniać w tym czasie na to aby odpalał z czego innego ale to nic nie daje nadal jest tak samo.

Co mam zrobić aby system instalował się normalnie?

Z Góry dzięki…

W biosie ustaw botowanie z cd

ustawiam w BIOSie żeby odpalał z CD ROMu.

No ustawiałem ale on sam odpala to tzn nie mogę zdfecydować czy chce aby odpalił cd czy nie w tym jest problem

Spróbuj zresetować ustawienia biosu poprzez wyjęcie baterii na płycie głównej na kilka minut. Następnie ustaw w biosie bootowanie z płyty i powtórz całą procedurę.

a gdzie znajduje sie ta bateria, jak ona wygląda mniej więcej?

http://images28.fotosik.pl/269/3ff1764339d3fc87.jpg

To jest właśnie ta bateria.

Wyciągnełem, nawet odpaliłem komputer z wyciągniętą baterią to jest bateria Toshiba tak? taka okrągła.Wyciągnełem i próbowałem i nic nie dąło wszystko takl jak było…;/

Mysior , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Trzeba odczekać jakiś czas (około 10 min.) po wyjęciu baterii NIE WŁĄCZAJĄC KOMPUTERA.