Problem z instalacją systemu

Witam.

Może bez zbędnego gadania przejdę do sedna. Chcę zainstalować Windowsa 7, ale po okienku ładowania, przed instalacją, pojawia się tło i kursor. Czekałem 5 minut, jednak nic to nie dało. Jedyne co mogłem zrobić to wyjąć płytkę i zresetować komputer. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc :slight_smile:

Na dole zamieszczam zdjęcie:

dsc00137peq.jpg

Ja u siebie czekałem 10min zanim instalacja ruszyła spróbuj jeszcze raz i bądź cierpliwy to normalne

levisek82 , Zaraz spróbuje, jeszcze jedno pytanie, jakie będą skutki zainstalowania Windowsa bez zrobienia partycji?

Nie może nie być partycji! Jedną (C + Zastrzeżoną przez system)) zrobi instalator samoczynnie. I to wszystko. Nic się nie stanie nadzwyczajnego. Reszta tu: http://www.youtube.com/watch?v=5DxBlTG1d6o a partycjonować możesz spokojnie po zainstalowaniu systemu.

Nic się nie stanie. Będziesz miał tylko jedną partycję C na wszystko system, programy, gry, swoje pliki itd., tylko że w momencie awarii systemu bądź postawienia go od nowa, wszystkie twoje pliki wideo, audio i inne dane znikną bezpowrotnie.

od razu bezpworotnie ale bez 2 komputera albo dysku się ich nie odzyska

no i pozostaje że po instalacji systemu nie wszystkie będą dały się odzyskać