Problem z instalacją szkolnego Corela x6 na domowy laptop

Witam, mam problem z zainstalowaniem coreldraw (pan mi zgrał go na pendrive) i gdy klikam opcje numer jeden to wszystko się zamyka, gdy opcję numer dwa pokazuję mi się coś takiego, że nie można odnaleźć pliku:
cvvvv
tu zdjęcie jakie są opcje:


Proszę o pomoc.

Spróbowałbym nacisnąć „Eksploruj dysk DVD” (na dole ekranu) a następnie poszukać pliku o nazwie Setup i go uruchomić. Być może będzie on w katalogu x86 albo x64, niestety nie mam tej wersji Corela, żeby to sprawdzić dokładnie.

oba katalogi są puste, problem jest nadal

Czyli są katalogi x86 i x64 ale są puste? To znaczy, że ten Corel nie zgrał się w pełni na Twój pulpit albo nawet wcześniej, na Pendrive. Brakuje plików.

Jeżeli masz jeszcze ten Pendrive to uruchom instalację z niego.

Podłączyłam znów pendrive i nie mogę otworzyć folderu x64 ponieważ to teraz plik, a z opcji w autostart znikła jedna z 3 opcji


Będę zgadywał. Pendrive kończy swój żywot? Spróbuj włożyć do innego gniazdka USB, sprawdź na innym komputerze jeżeli masz jakiś pod ręką. Może się okazać że Pendrive jest uszkodzony i będzie trzeba nagrać tego Corela na inny

Pendrive jest nowy, nie wiem czy uszkodzony, instalacja nadal nie działa, poddaje się.

Coś mi mówi, że, ten cały Corel to taka trochę kopia… no wiadomo jaka.

Zdobądź od nowa pliki instalacyjne tego Corel’a na swój dysk (pendrive), tylko pytanie, czy licencja CorelDRAW Graphics Suite x6 na takie coś pozwala??

tyle się wypowiem.

Albo za stary na Windows 10.

data wersja wsparcie
20 Mar 2012 X6 (16) XP (32-bit only), Vista, 7, 8

Czy te pliki mają jakieś rozszerzenie? W opcjach folderów zaznacz by pokazywane były rozszerzenia plików. Dobrze by było jakbyś zrobiła zrzut ekranu zawartości pendrajwa.

Może pomóc uruchomienie instalatora w trybie administratora (Uruchom jako administrator) lub użycie trybu zgodności ze starszą wersją Windows.

Oficjalnie, pierwszą wersją CorelDraw która działa na WIndows 10 jest X7 więc mogą wystąpić problemy z działaniem/kompatybilnością. Mogą pomóc aktualizacje które były wydane do X6 Poprawki i aktualizacje — pomoc techniczna

Nie mają.

Inkscape – darmowy program do tworzenia grafiki wektorowej, stworzony w ramach projektu GNU. Pozwala na tworzenie przede wszystkim symboli, znaków towarowych i logotypów produktów/firm/stowarzyszeń oraz tworzenie ikon czy postaci komiksowych. Jest odpowiednikiem popularnego, płatnego programu CorelDRAW
Inkscape 1.2.1 - dobreprogramy

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.