Problem z instalacją urządzeń, dziwne urządzenie 6TO4 Adapte

Witam.

Dostałem od koleżanki komputer do zajęcia się nim.

Chciałem podpiąć go do sieci i zacząć działać ale już problemy. Karta sieciowa niby jest zainstalowana ale jest przy niej wykrzyknik. Odinstalowywałem, wraz ze sterowniki próbowałem nowych niby się instalują wszystko gra ale dalej wykrzyknik i sieć nie działa.

Druga sprawa to urządzenie 6TO4 Adapter którego nie mogę usunąć z menadżera urządzeń.

Koleżanka przyniosła go bo nie może ponoć połączyć się z Neostradą.

Na kompie vista basic home.

Zrobiłbym recovery ale nie wiem czy przy recovery partycja C:\ nie zostaje czyszczona ?

Bo niestety na kompie jest tylko jedna partycja do tego mocno zawalona ;f.

Logi OTL

http://wklej.org/id/490123/

http://wklej.org/id/490124/

Po pierwsze musisz mieć sieć, więc odinstaluj ponownie sterowniki od kart sieciowych w Menadżerze urzadzeń, zrestartuj komputer i daj systemowi samemu poszukać sterowników do kart(y) sieciowej. Nie wykluczone, że znajdzie sam i zainstaluje. W Menadżerze urządzeń nie ma prawa być żadnych wykrzykników lub pytajników “na żółto”.

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt…Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie. Następnie uruchom OTL ponownie, tym razem kliknij (Skanuj).

Pokaż nowy log OTL.txt oraz raport z usuwania.

Usuń Combofix i pozostałości po nim tym http://oldtimer.geekstogo.com/OTC.exe

Użyj tez SecurityCheck:http://screen317.changelog.fr/SecurityCheck.exe i sprawdź do czego musisz zainstalowac aktualizacje.

po tym wszystkim z niewyjaśnionych przyczyn po restarcie kompa komp wisi przy komunikacie veryfiying dmi pool data.

znaczy się stoi w miejscu nie jest zawieszony mogę go z klawiaturę resetnąć mogę wywołać bootmenu przy starcie ale system nie startuje ?

co mogło pójść nie tak ?

z płyty visty zrobiłem przywracanie systemu do punktu przed tymi wszystkimi zabawami i dalej stoi :< co może być nie tak z tym pudłem szatana ?

Dzisiaj miałem problem z tym samym co ty. Co prawda wirusów nie miałem skanowałem wszystkim co sie dało ale rozwiązanie problemu znalazłem tutaj. http://porady24.blogspot.com/2011/06/ja … oscia.html