Problem z instalacją urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet F2280 All-in-One


(Dj_Teker) #1

Witam !

 

Mam dość poważny problem instalacją urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet F2280 All-in-One. Na początku wszystko dział bez zarzutu ale gdy instalacja jest na etapie krok 2/4 pojawia się problem z dwoma usługami są to MSServer oraz Spooler. Po kliknięciu ikony "Napraw wszystko" nic się nie poprawia i instalacja zostaje zawieszona.

 

Wykonuje zalecaną instrukcję, ale w/w usług nie ma w spisie gdzie powinny być.

 

Jak mogę rozwiązać ten problem i poprawnie zainstalować urządzenie wielofunkcyjnego HP Deskjet F2280 All-in-One aby działo poprawnie ?

 

Proszę o pomoc i poradę.

 

 


(JNJN) #2

Najpierw z poziomu Dodaj usuń lub Programy odinstaluj wszystkie drukarki (oprogramowanie), czyszczenie systemu np Ccleanerem, to ważne folder drukarek ma być pusty - jak będą drukarki to PPM i je odinstaluj, restart systemu i próba instalacji.

 

Edit:

 

Przy deinstalacji drukarka ma być odłączona od kompa.


(Dj_Teker) #3

Niestety ale to nic nie pomogło


(JNJN) #4

Sprawdź w usługach, czy usługi bufor wydruku i zdalne wywołanie procedur RPC masz ustawione na automatyczny - jak nie to tak ustaw restart i próba.

 

np: i wiele innych

 

http://forum.idg.pl/topic/61871-drukarka-zniknela-blad-buforu-wydruku/

 

 

Edit:

 

Możliwe,że system zawirusowany

 

I jak coś napisz dokładne podawane komunikaty i jaki to system?

 

Możesz wypróbować narzędzie HP

 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?cc=pl&lc=pl&dlc=pl&jumpid=ex_r4155/hho/ipg/ccdoc/piw/&softwareitem=mp-122330-1


(Dj_Teker) #5

Co powinienem zaznaczyć w CCleaner w moim przypadku problemu z instalacją urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet F2280 All-in-One ?


(JNJN) #6

 

Mają zostać ustawienia domyślne programu.

 

Ale jak masz problem z portami USB, to może winne są porty?


(Dj_Teker) #7

Oto dokładny komunikat, który pojawia mi się podczas instalacji urządzenia wielofunkcyjnego HP Deskjet F2280 All-in-One. I to z jego powodu mam problem.

 

Jak sobie z tym poradzić ?

post-262405-0-45327300-1422365957_thumb.


(system) #8

Przywróć standardowy stan usług w systemie. Pobierz i uruchom: http://www.majorgeeks.com/files/details/tweaking_com_set_windows_services_to_default_startup.html Po tym zrestartuj komputer i przystąp do instalacji tego urządzenia.