Problem z instalacja Visty

Witam wszystkich. Mam problem z instalacja otoz tak jak to w kolejnosci sie robi klikam install, wpisuje serial i dochodzi do wybrania wersji Visty: Biussines, Homebasic, Homepremium, ultimate, Homebasicn i jakies tam jeszcze sa nie pamietam, ale mam nadzieje ze to nie jest najwazniejsze, a mianowici wybiera np. ultimate klikam next i na tym sie instalacja konczy instalator sie zawiesza :confused:

P.S viste instaluje z poziomu Xp, ale gdy probowalem z poziomu dosa rowbiez wyszedl jakis blad ktory polagal na wyskoczeniu niebieskiego ekranu i napisami.

Co moze vyc przyczyna mojego probelmu. Dla poewnosci podaje moja konfiguracje kompa:

Procesor: AMD Athlon 64 Prosessor 3000+

Ram: 2gb w 2 kosciach

Dysk: 160gb podzielony na 2

Grafika: Asus x1300

masz lewego windowsa

w żadnym nie da sie wybrać windowsów :smiley:

ale możliwe że płyta źle sie nagrała (ale jak masz lewego to pewnie źle ściągnołęś :stuck_out_tongue: )

Z kąd masz tyle wersji?? :shock:

Witam.Tu Pracownik polskiego oddziału Firmy “Microsoft Corporation”

Użytkownik crotchet ,został oskarżony o piractwo.Nielegalne oprogramowanie proszę usunąć.

W ciągu 24 godz.Zgłosi się do Pana zarząd firmy “Microsoft Corporation” razem z prawnikiem.

Hehehehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

masz zcrackowanego cd-keya przez którego możesz wybierać rodzaje Windowsa sprytne ale to nie ładnie !

wesja ultimate ma opcje wyboru wersji…

ale fkt faktem ze w tym wypadku moze chodzic o wadliwa wersje pirata :wink:

ja mam takiego pirata ale wszystko chodzi prawidlowo

lepiej sprobuj uruchomic kompa z płytty CD

Każda wersja Visty ma możliwość wyboru wersji podczas instalacji. Aczkolwiek tylko jeśli się nie wpisuje CD-KEY. W przeciwnym razie sama wybiera wersję na podstawie klucza.