Problem z instalacja VLC media player 2.0.5 na win8

Witam,

Nie mogę uruchomić instalki VLC media player 2.0.5 na win8. Czy może to być ze ten program jeszcze nie jest przystosowany do win8? Z niektórymi innymi programami mam to samo. Bylbym bardzo wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam :).

Posiadam Windows 8 PRO 64bit nie miałem żadnych problemów z jego instalacją i działa bardzo dobrze

Dzieki za odpowiedz. To mnie utwierdza w tym ze problem tkwi gdzie indziej. Sciagnalem program z dobreprogramy ale z jakiegoś powodu ani wersji 32 bit ani 64 bit beta po prostu nie mogę uruchomić. Czy moz ktoś wie w czym może tkwic problem? Sciagnalem plik instalacyjny. Jak go klikam się laduje a potem nic.

Spróbuj uruchomić plik instalacyjny jako administrator

Niestety dalej nic. Wczesniej sciagnalem allplayer’a i instalka uruchomila się bez problemu.

Nie bardzo wiem jak ci pomóc może antywirusa zatrzymaj na chwilkę. Instalowałeś jakieś kodeki?

Wlasnie sciagnalem AVIcodec 1.2_b113 i to samo. Nie można uruchomić instalki.

Dodane 20.02.2013 (Śr) 22:34

Spoko i tak dzięki ze wogole podjales ten temat :). Kodeki sciagalem do programu allplayer (i nawet zaplacilem chyba 6 zl za to :). A wszystko przez to ze sciagnalem sobie 9 sezonow serialu (wszystko w .avi) i każdy odcinek się zacina no wiec zaczely moje poszukiwania kodeków i programów na których daloby się to ogladac.

Ja instalowałem w takiej kolejności: K-Lite Codec Pack 9.7.5 Full ,Real Alternative 2.0.2 , VLC media player i wszystko ładnie chodzi.

Może odinstaluj to wszystko restart systemu przeczyść rejestr CCleaner i zainstaluj ponownie takiej kolejności co ja może ruszy

witixus kompletnie niepotrzebnie śmiecisz system jakąś paczką kodeków. VLC Media Player ma je już w sobie wbudowane i nic poza VLC nie trzeba dodatkowo instalować. Wszystko z miejsca gra i huczy.

Jeśli nie chce ci się zainstalować to pobierz instalkę jeszcze raz i może z innego źródła, najlepiej od producenta: http://www.videolan.org/vlc/

ściągnęłaś pewnie nielegalnie i może przy okazji z jakimiś dodatkami i dla tego nie możesz pewnych rzeczy zainstalować.

Dzieki Wam wszystkim za szybka pomoc. W końcu zadzialalo wylaczenie antivirusa i instalka ruszyla. Niestety VLC i tak dobrze nie odbiera serialu, a co fakt to fakt, oryginalny to on nie jest, wiec w tym tkwi pewnie problem a nie w programach do odtwarzania plikow bo te zostały pobrane z dobrych programów :).