Problem z instalacją "We couldn't create a new partition..."

Witam pobrałem Windows 8 od Mircosoftu i nagrałem na pendrive za pomocą diskparta i kopiowaniem plików z obrazu na niego.

Wszystko fajnie się odpala ale w momencie gdy wybieram gdzie ma tą 8 zainstalować to wywala błąd

“We couldn’t create a new partition or locate an existing one. For more information, see the Setup log files”

Z początku myślałem, że nie może utworzyć więcej partycji bo miałem 4( i tylko 1 pole wolne ) Wyczyściłem dysk poprzez ten kreator instalacji( Format a potem Delete ) tak, że nic nie zostało.

Ale dalej się to pojawia poczytałem w necie, znalazłem kilka rozwiązań ale one nie pomagają.

Możecie mi jakoś doradzić?

Problem jest taki, że byłem przekonany iż wszystko ładnie zadziała to sformatowałem cały dysk(razem z poprzednim systemem i jest teraz goły)

Nie mam już obrazu ISO więc na płytkę nie wypalę(To chyba i tak nic nie da?)

Mam tylko 1 dysk HDD, Klawiatura i myszka bezprzewodowe podłączone pod USB do tego drukarka też pod USB z tyłu a w przednich slotach pendrive z Windowsem.

W biosie chyba wszystko ustawione mam dobrze.

Dodam, że już kiedyś instalowałem Win8 z tego pendrive to była wersja Developer Preview i wszystko ładnie zainstalowało bez problemów.

Sprawa jest na prawdę pilna. Nie mogę sobie pozwolić na pobieranie kolejnego obrazu.(Transfer;/)

Spróbuj utworzyć partycję NTFS za pomocą bootowalnej płyty GParted lub linuxa. Potem w kreatorze instalacji nie twórz nowej partycji, a zainstaluj już na tej istniejącej.

Ace4ur ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Użyłem diskparta z płytki instalacyjnej tam kilka komend m.i.n “clean all” “format fs=ntfs” cały proces trwał ponad godzinę. \

Ale i tak z USB nie zainstalowało dalej ten sam błąd.

W między czasie pobrałem wersje testową Enterprise na 90 dni wgrałem na płytkę i zainstalowało od razu bez żadnych przeszkód.