Problem z instalacją win 7 - nie czyta dvd

Witam, postanowiłem ściągnąć sobie windows 7. Jednakże że nie posiadam nagrywarki dvd nagrałem obraz płyty (tzn. wypakowałem) przez ultra iso ponieważ chciałem zainstalować na początku z pendriva. Jednak coś nie poszło, nie chciało się nic wczytywać. Poleciałem do kolegi z pendrivem on mi to prze nero nagrał na płytkę. W domu włożyłem płytę do napedu dvd (mam 2 napędy: nagrywarka cd i napęd dvd) wciskam f11 i wybieram opcję: coś tak cd/dvd. Na chwilę pojawiły się napisy że coś tam dvd:ok i szybko znikły i zaczął włączać się normalnie system. Postanowiłem sprawdzić czy napęd działa (bo nieraz szufladkę trzeba siłą wysunąć :? ) i włożyłem do tego samego napędu windows xp który jest bodajże na cd. Zaczął się instalować normalnie. No i teraz nie wiem co jest. Być może źle się nagrało na płyte, jednak kiedy instaluje z poziomu normalnie włączonego systemu to instalacja się uruchamia jednak mam za mało pamięci na dyskach żeby zainstalować drugi system (a swoją drogą: czy gdybym zainstalował obok xp na dysku C to dałoby sie potem usunąć jakoś XP bez formatu?) Także ja już nie wiem co jest, czy źle nagrana czy może jakieś problemy z instalacją z płyty dvd.

Instalacja Windows 7 z pendrive wraz z obrazkami:

http://www.windows7.pl/forum/index.php/ … 415.0.html

Możliwe, że płyta jest źle nagrana.

Zainstaluj VirtualBox i sprawdź, czy da radę uruchomić instalację z tej płyty, albo zobacz na innym komputerze.