Problem z instalacja Win 7 w HP mini 210 notebook

Witam, mam problem mianowicie zamówiłem notebooka HP mini 210 (w orange) którego dzisiaj mi dostarczono, wszystko ładnie pięknie, zaczynam go odpalać wszystko tak jak jest napisane w instrukcji, pasek już się załadował, sekundę później wyskakuje mi komunikat “System Windows nie może ukończyć instalacji.Aby zaistalować system Windows na tym komputerze uruchom ponownie instalacje.” Dzwoniłem już do obsługi klienta powiedziano mi ze nie ma SP jakiegoś lub trzeba coś wyłączyć w BIOSIE bądź gdzieś tam w ustawieniach,albo oddać na gwarancje, wiec czy ktoś może mi pomoc w tym czy nie ma co się w to bawić, tylko po prostu trzeba oddać do salonu ?

Podczas botowania wcisnij F11 jezeli jest tam opcja recovery to zainstalujesz system na nowo. W innym przypadku zostaje telefon do HP z zamówieniem płytki z systemem w ciągu 14 dni.

tylko wtedy będzie chyba potrzebny cd key (czy nie ?), a ja nie dostałem płytki z Windowsem 7, system był już postawiony, trzeba było tylko dokończyć instalacje.

sticker z kluczem masz na spodzie netbooka lub pod bateria - płytę dostaje się na podstawie numeru seryjnego urządzenia. Sprawdziłeś wcześniej czy masz partycje recovery?

tak mam tą partycje

Dodane 03.05.2011 (Wt) 12:55

Zrobiłem tak jak napisałeś, dzięki wielkie:) już wszystko działa :wink:

proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, na forum używamy polskich znaków (ż, ł, ć, ś, ą itp.). Proszę wyedytować swojego posta i poprawić co trzeba.

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika.