Problem z instalacja Win XP -nie chca sie skopiowac pliki

witam

mam problem zaczynam instalacje windows xp pro i jak dochodzi do kopiowania plikow na 57% zacina sie i wyskkauje komunikat ze nie mozna skopiowac plik x ( ponow probe enter lub omin esc ) wiec omijam go ale do 100% mam z 20 takich bledow ale instalacja biegnie dalej dochodzi do next fazy czyli instalowania urzadzen dla windows i wyskakuja 2 komunikaty blad instalatora dla diskdrive i cd rom

a zponiej nic i nic i trzeba wylaczyc kompa

zauwazam ze dostalem go 2 dni temu gwarant nic nie wykryl i all testy czyli cd rom usb ram przeszly test pomyslnie ?

czy moze to byc problem po prostu z plyta win czy moze z cd romem ??

Złączono Posta : 18.03.2007 (Nie) 16:46

pomozcie moze wiecie o co biega?

może być problem z cd rom, u mnie było podobnie, wprawdzie się instalował, ale instalacje wkrótce padały, po zainstalowaniu z nagrywarki

dvd wszystko działa gładko - jesli nie masz lub nie stać cię na dvd nawet pożycz do instalacji, będzie o wiele pewniejsza

może za bardzo zrysowana płytka??

a jeśli nie to wyciągnij ją z romu, i wyczyść gładką szmatką - mi zawsze pomaga :mrgreen:

Powodem że pliki nie chcą się skopiować może też być pamięć RAM. Znam przypadki co przerabiałem że pamięć RAM była temu winna. Chodź też dobrze to może być CD ROM.

ja mialem taki sam problem jak probowalem zreinstalowac Windowsa XP. usilujesz zreinstalowac czy wgrac na pusty dysk :?: mi problem minal jak zrobilem format dysku :slight_smile:

aby mieć pewność że powodem jest lub nie jest pamięć ram przetestuj ją programem memtest.

jush all dziala po prostu plytka nie byla zrysana ani nic tylko byly uszkodzone pliki SP2 i nie chcialy sie skopiowac zainstalowalem system z innej plyty i chodzi ale thx za pomoc cya