Problem z instalacją Win10

Jak? Klikam przesuwam, robie to co przychodzi mi na myśl i nie działa.

Edit: Coś tam wyszło  przesunąłem jakoś tam.

Edit2: Teraz zresetowałem kompa i mam jakis proces w tym easusie partition master boot mode i tylko to jest na ekranie, to znaczy że mi zmniejsza partycje z dysku d i przekazuje na c?

Ej teraz mam 100% wszystkiego, moge zresetować kompa? Bo to od 15min sie nie zmienia i jest nadal na 100%.

Ej zresetiwałem kompa i teraz mam error 17 przy włączaniu komputera i nie chce sie włączyć. Pomocy boje sie że zpesułem komputer

 

Nie możesz pod żadnym pozorem przerywać operacji, niezależnie ile procent jest podane, program sam musi zakończyć działanie.

 Tak to jest jak ktoś jest  “w gorącej wodzie kąpany” 

Co mam teraz zrobić? Dlaczego wcześniej mi nie napisałeś że nie można wyłączać tego procesu? :frowning:

Edit: Czyli co da się to jakoś naprawić samemu czy nie?

Nie mam obowiązku co chwilę sprawdzać czy coś dopisałeś do swojego postu a widzę w nim kilka edycji co pewien czas.

Wcześniej napisałem:

 Tu masz rozwiązanie: 

http://forum.komputerswiat.pl/topic/46876-error-17/

PS. Podstawowa zasada: Cokolwiek robisz wykonuj to z zachowaniem należytej staranności…  

To jak mam to naprawić? Komp do naprawy? Możecie pomóc a nie cytować? 

 

Cały czas ktoś próbuje ci pomóc. Jeżeli sam nie potrafisz sobie poradzić poproś kogoś z najbliższego otoczenia o pomoc, a jeżeli nie masz nikogo takiego to oddaj:

Mam tego gparteda tylko że ja nic nim nie moge zrobić a w dodatku jakąś zlą wersje pobrałem bo jest 2.6.3.0.0 jakaś stara a wszystko co na tym klikam jest error. Chodzi tutaj o gparteda z livecd? A i to jest rozwiązanie z płytą z systemem a ja już wspomniałem że jej nie posiadam.

A w ogóle to jest za ciężkie dla mnie nie rozumiem co to jest mbr nie wiem jak naprawić to. Zapomniałem napisać że jestem zielony w tych sprawach.

Nikt jasnowidzem nie jest i nikt nie wie jaki error masz na ekranie. W dwóch wątkach prowadzisz dyskusję nad tym samym problemem - czyt. problemami po przerwaniu operacji dyskowych. W obu konkluzja nasuwa się sama - skoro nie potrafisz sobie poradzić i o problemy winisz innych użytkowników oddaj komputer w ręce osoby, która zna się na rzeczy. Szkoda naszego i twojego czasu.