Problem z instalacją WIN7 32 i 64 - monitor no signal

(lukaszintel86) #1

Witam mam od kilku dni problem z instalajcą Windowsa 7 wersji 32 czy 64, nie wiem komletnie co mam robić może w was drzemie jakas siła i ktoś mi pomoże rozwiązać problem.

Instalacja obydwu wersji przechodzi w stan gdzie system laduje sobie steorniki do urzadzeń, nagle gaśnie monitor i juz się nie odpala, pon restracie nic sie nie dzieje mam czarny ekran, przycisk od monitora zamiast na niebiesko pali sie na pomaranczowy kolor, komletnie nie wiem o co tutaj chodzi komputer mam taki jak w podpisie do tego minotorek LG W2452V-PF, podpinalem pod HDMI pod DVI i dalej to samo, czy to wersja 32 czy 64, obrazy są dobrze pobrane, sprawdzalem je !!

pomocy !!

(Phight3r) #2

Mi się kiedyś podobnie robiło na starym komputerze z Windows XP. Pomogło zainstalowanie sterowników do karty graficznej. Ale w Twoim wypadku chyba nie zainstalujesz, skoro masz cały czas czarny ekran, chyba że da się włączyć tryb awaryjny.

(lukaszintel86) #3

widzisz problem jest taki ze nie moge nawet do trybu awaryjnego wejsc ani zadnego w holere

(Phight3r) #4

A na innym systemie operacyjnym wszystko działa?

(lukaszintel86) #5

tak oczywiscie na systemie XP i VISTA 32 64 wszystko sie elelgnacko wgrywa i działa

(Phight3r) #6

A który build probowałeś zainstalować? 7100?

(lukaszintel86) #7

doklanie tak obie wersje 64 i 32