Problem z instalacją WIN7 32 i 64 - monitor no signal

Witam mam od kilku dni problem z instalajcą Windowsa 7 wersji 32 czy 64, nie wiem komletnie co mam robić może w was drzemie jakas siła i ktoś mi pomoże rozwiązać problem.

Instalacja obydwu wersji przechodzi w stan gdzie system laduje sobie steorniki do urzadzeń, nagle gaśnie monitor i juz się nie odpala, pon restracie nic sie nie dzieje mam czarny ekran, przycisk od monitora zamiast na niebiesko pali sie na pomaranczowy kolor, komletnie nie wiem o co tutaj chodzi komputer mam taki jak w podpisie do tego minotorek LG W2452V-PF, podpinalem pod HDMI pod DVI i dalej to samo, czy to wersja 32 czy 64, obrazy są dobrze pobrane, sprawdzalem je !!

pomocy !!

Mi się kiedyś podobnie robiło na starym komputerze z Windows XP. Pomogło zainstalowanie sterowników do karty graficznej. Ale w Twoim wypadku chyba nie zainstalujesz, skoro masz cały czas czarny ekran, chyba że da się włączyć tryb awaryjny.

widzisz problem jest taki ze nie moge nawet do trybu awaryjnego wejsc ani zadnego w holere

A na innym systemie operacyjnym wszystko działa?

tak oczywiscie na systemie XP i VISTA 32 64 wszystko sie elelgnacko wgrywa i działa

A który build probowałeś zainstalować? 7100?

doklanie tak obie wersje 64 i 32