Problem z instalacją Win7 przez pendrive

Witam,

na wstępie powiem, że przegrzebałem już chyba cały Internet i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu, więc postanowiłem założyć własny.

Sprawa wygląda tak, że padł mi napęd DVD i jestem zmuszony zainstalować Windows’a przez pendrive. (Komp dawno nie był formatowany, a ponadto jest na nim wersja 64 bitowa systemu, gdzie posiadam tylko 3 GB RAM’u co czasami powoduje lagowanie komputera)

Próbowałem różnych programów m.in Rufus, UltraISO, Yumi, czy nawet ten Windowsowy. (sposób przez wiersz poleceń również)

Niestety za każdym razem kiedy obraz płyty już się wgra i po zmianie bootowania na USB chcę przystąpić do formatowania wyskakuje taka informacja:

“A disk read error occurred”

Wyjątkiem jest obraz wykonany programem Yumi, w którym wyświetla się coś takiego:

"Windows failed to start. A recent hardware or software change might be the cause. To fix the problem:

  1. Insert your Windows installation disc and restart the computer.

  2. Choose your language settings, and then click “Next.”

  3. Click “Repair your computer.”

 

If you don’t have this disc, contact your system administrator or computer manufacturer for assistance.

 

File: \Boot\BCD

Status: 0xc000000e

Info: An error occurent while attempting to read the boot configuration data."

Oczywiście znalazłem informacje na ten temat, jednakże dotyczyło to tylko wewnętrznych dysków twardych, a nie pendrive’ów.

Próbowałem to zrobić na dwóch różnych pendrive’ach (oba są sprawne) i za każdym razem to samo.

Obraz płyty z systemem to Win7 32bit.

Bios to AMI 2.67.

Będę wdzięczny za każdą chęć pomocy.

Hmm… 

Odłącz myszkę bezprzewodową :wink:

System informuje,ze nastapił błąd odczytu dysku… w tym wypadku pendrive. Najprosciej było by pozyczyć napęd DVD i zabootowac z płytki